Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan beszéljem le anyát,...

Hogyan beszéljem le anyát, hogy igazolja le nekem az osztálykirándulás napját?

Figyelt kérdés

Tud még igazolni 2 napot, szóval megtehetné.

Jövőhét szombaton lesz az osztálykirándulás, az aquaworld-ben.

Orvosi igazolást nem fog elfogadni az osztályfőnök. Anya meg nem akarja nekem igazolni. A válasza az, hogy "csak mert".


Hogyan beszéljem rá?


17/L


2012. márc. 23. 20:01
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem mész osztálykirándulásra,akkor azon a napon nem mehetsz be másik osztályba tanulni?
2012. márc. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
100%
Attól mert még elmész, nem kell fürödnöd is. Az aquaworld-nek van kinti, kerti része, ahol vannak napágyak és napernyők is a fűben. Ott is jól tudod érezni magadat éppen azzal, aki nem fürdik. Ilyen egyszerű, és így még igazolatlanod sem lesz :)
2012. márc. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, hogy megjött a havid és nem vetkőzöl le.
2012. márc. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 A kérdező kommentje:
De szombaton megyünk kirándulni.
2012. márc. 23. 20:15
 25/49 anonim ***** válasza:
37%
Ha elmennél és levetkőznél (vegyél egyrészes fürdőruhát, nem kell bikini!), és meglátnád, hogy nem történne SEMMI, vagyis a testedből egyedül te csinálsz drámát, senki más nem, talán segítene, hogy elfogadd a tested. Hiszen a mások elfogadják, neked sincs okod, hogy ne fogadd el. Ne legyél szigorúbb magadhoz, mint mások.
2012. márc. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 A kérdező kommentje:

Jóban vagyok az osztálytársaimmal, így a legtöbbjük tudja, hogy tablettát szedek, tehát eltolhatnám a vérzésemet... Ez se jöhet be.


Vagy hamisítok egy igazolást anyutól, vagy nem vetkőzök le..

2012. márc. 23. 20:15
 27/49 A kérdező kommentje:
100 kg vagyok. Hagy legyek szigorú, ha egyszer egy malac vagyok.
2012. márc. 23. 20:16
 28/49 anonim ***** válasza:
84%
Egyébként meg tényleg nem érdemes túldrámázni. Ruhában is látszik az alakod, tudják, hogy túlsúlyos vagy, így fürdőruhában sem érné őket meglepetés...
2012. márc. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 A kérdező kommentje:
Ruhában nem látják a narancsbőrömet, a lógó mellemet, a "terhességi csík"jaimat...
2012. márc. 23. 20:18
 30/49 anonim ***** válasza:
62%
Haha. Én is dagi vagyok, de már 60 kilósan is szégyelltem magam. Aki nem dagi, az nem tudja, hogy nem a testsúly, hanem az önkép a bibi. Ráadásul striák, foltok is vannak egy kövér ember testén, és ezeket sem jó mutogatni.
2012. márc. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!