Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan beszéljem le anyát,...

Hogyan beszéljem le anyát, hogy igazolja le nekem az osztálykirándulás napját?

Figyelt kérdés

Tud még igazolni 2 napot, szóval megtehetné.

Jövőhét szombaton lesz az osztálykirándulás, az aquaworld-ben.

Orvosi igazolást nem fog elfogadni az osztályfőnök. Anya meg nem akarja nekem igazolni. A válasza az, hogy "csak mert".


Hogyan beszéljem rá?


17/L


2012. márc. 23. 20:01
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
100%

Menj el az orvosodhoz, mondd meg neki, hogy mi a helyzet, adjon már egy igazolást. Aztán nyomd az ofő képébe. NEM teheti meg, hogy nem fogadja el. Lehet lábgombád, hüvelygombád, arcüreggyulladásod, ez mind olyan, ami nem látszik, lehet vele mászkálni, de nem kéne füröcskézni vele.

Ne add ki a kezedből az igazolást, ameddig nem vagy benne teljesen biztos, hogy elfogadta.

2012. márc. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy ha pénteken mész, szombaton nem lehetsz beteg? Szombaton nem szokás lebetegedni, vagy mi? Nem értem! Szerintem semmi, de semmi joga a tanárnak visszautasítani egy orvosi igazolást!!


Nem tudom, hogy hogy beszéld rá anyukád. Mondd meg neki, hogy a "mert csak" nem válasz. Gondolom ő is ezt mondaná neked. Indokolja meg legalább.

2012. márc. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim válasza:
100%

Szombaton kötelező osztálykirándulás?

Mi az Aquqworldös osztálykirándulást úgy oldottuk meg, hogy tettünk egy javaslatot, hogy mi lenne, ha választani lehetne két hely között. És osztfő belement, próbáld meg te is. :) És hidd el, nem csak akkor van ilyen problémája az ambernek, ha 100 kilós. Nálunk ketten választottuk a másik helyet, és mindketten 50kilósok vagyunk, és így nem mondhtajuk, hogy a súlyunk miatt... Ha nem veszel magadon erőt, ez mindig így fog maradni, küölsődtől függetlenül. Szóval, sok sikert és önbizalmat!

2012. márc. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
98%

mi az hogy kötelezővé tesznek egy osztálykirándulást, amit a szülőnek kell kifizetni???!!! Én olyan panaszt tennék, hogy meggondolnák, hogy legközelebb mit tegyenek kötelezővé.


Egy strandot meg végképp nem szabadna kötelezővé tenni.

2012. márc. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
46%

Elég összetett a problémád, megértelek. És Édesanyádat is, talán pont úgy véli, hogy igenis muszáj időnként a komfortzónádból kimozdulni, máskülönben a világ összes dokija se tud rajtad segíteni.

Igen, túlsúlyos vagy.

És egyáltalán nem kell levetkőznöd, ha nem akarsz.

Szerintem már az is nagy lépés, ha elmész, viszel egy könyvet vagy tényleg épp azzal beszélgetsz aki nem fürdik.

Maradj az emberek között. Nem vagy nekik meglepetés, látják a méreteidet, és hát tényleg nem kötelező fürödni.

Remélem, a pszichomókuson kívül azért a fogyáson is van hangsúly, mert igazi sikert csak a kettő együtt fog valószínűleg jelenteni.

És figyelj, még csak 17 vagy, rugalmas a bőröd. Apránként, lassan add le a kilókat és meglátod, csini leszel. Már ha nem valami komolyabb betegség az oka, amit szívből remélek.

Menj a többiekkel, jó lesz.

2012. márc. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
97%
A rugalmas bőr adottság, genetika. Nekem se állt vissza sehova a bőröm 18 évesen 8 kiló fogyás után.
2012. márc. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem értem, hogy szombati napon hogy lehet kötelezővé tenni egy olyan kirándulást, amiért még kemény pénzeket is fizetni kéne? És miért lenne 7 óra igazolatlanod egy SZOMBATI napon? Mert az, hogy holnap munkanap van, egy dolog, de jövőhét szombaton már nem lesz. Én se mentem amúgy soha osztálykirándulásra, mert utáltam az osztályomat, vadasparkba aquaparkba meg ilyen helyekre saját magam is eljutok barátokkal/családdal, nem kell hozzá az osztályom és akkor legalább jól is érzem magam. Nekem sose kellett igazolnom, szombati napokon mentek, vagy volt, hogy 2 naposra szombat-vasárnap, szóval tanítási időn kívül, mert az iskola nem is engedi, hogy hétköznap legyen kirándulás. A szombat nem munkanap, nem kell igazolni. Amúgy ha végképp nem akarja anyud engedni, akkor simán ne menj el, végül szerintem úgyis írni fog igazolást, inkább, mint igazolatlan óráid legyenek.
2012. márc. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
100%
Wow... az ofőd tökre nem tehet kötelezővé egy szombati napra eső 5000!! forintos kirándulást, és legfőképpen nem adhat 7 igazolatlant, ha nem mész. Ha ezt komolyan gondolja, panaszold be az igazgatónál! Egyébként meg ha ilyenekkel fenyegetőzik is, nincs az az isten, hogy az orvosi igazolást ne fogadja el, ugyanis kötelessége. Szóval szerintem irány az orvos.
2012. márc. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
65%
Tudom, nem fog tetszeni, de szerintem gondolkodj el, miért szeretné ennyire anyukád, hogy menj. Talán ha mennél és ne adj Isten jól éreznéd magad, az növelné az önbizalmad? Vagy ha látnád, hogy nem mindenki veled meg a testeddel foglalkozik egész nap, akkor rájössz, hogy csak te látod ezt olyan hatalmas problémának.
2012. márc. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
22%

Csináld azt, hogy veszel egy fürdőnadrágot, olyan bermudásat, amit a fiúk hordanak és egy ilyen top szerű fürdőruhát, vagy bikinit, ha ez neked belefér.

Én is ennyi vagyok, de így mentem el fürödni nyaraláskor párommal.

Ha tényleg jóban vagy az osztálytársaiddal, ők nem fognak cikizni, azonkívül rengeteg, már bocsánat, más kövér, szottyadt idős/fiatal nő is van, akik még rondábbak is, szóval ne igazán törődj ilyenekkel.

Mély levegő és hajrá, ha már nincs más megoldás!

2012. márc. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!