Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Korán reggel...

Mit tegyek? Korán reggel összekaptunk a férjemmel, de nagyon (egyébként jonak mondhato a kapcsolatunk)..

Figyelt kérdés

Reggel elutazott, csak délután jön haza. Irtam a barátnömnek egy smst, de véletlenül neki küldtem el. Ez volt benne: "HA tehetrném, most biztos itthagynám a férjem". Miután észrevettem, hogy rossz helyre küldtem, próbáltam felhivni és kimagyarázni, de nem veszi fel vagy kinyomja. Irtam neki egy mentösmst: "El akartam menni itthonrol, mert ugy érzetem már nem szeretsz és kell egy kis idö gondolkodni. De rájöttem, hogy nekem csak te kellesz, és szükségem van rád. Mostmár nem akarok elmenni, csak veled szeretnék lenni. Várom hogy hazagyere. Szeretlek!"

Nem válaszolt rá semmit, továbbra sem veszi fel a telefont. Én szeretem és már megbántam hogy hülye voltam. Mit hetetek? szerintetek nagyon haragudni fog? meg tudom békiteni valamivel?


2009. jún. 13. 09:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
68%
Először azt döntsd el, hogy ha tehetnéd, tényleg elhagynád-e? Ha a válaszod igen, akkor fölösleges neki nyalni, pontosan tudja, mi a felállás. Én nem keresném, nem hívogatnám, ha hazajön majd kiderül, hogy akar-e róla beszélni vagy sem. Én elő sem hozakodnék a témával.
2009. jún. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

KÖszi mindenkinek! Megbékélt végül, még mielött hazaért, irt egy smst, hogy szeret.

Köszi mindenkinek!

2009. jún. 14. 11:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!