Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Korán reggel...

Mit tegyek? Korán reggel összekaptunk a férjemmel, de nagyon (egyébként jonak mondhato a kapcsolatunk)..

Figyelt kérdés

Reggel elutazott, csak délután jön haza. Irtam a barátnömnek egy smst, de véletlenül neki küldtem el. Ez volt benne: "HA tehetrném, most biztos itthagynám a férjem". Miután észrevettem, hogy rossz helyre küldtem, próbáltam felhivni és kimagyarázni, de nem veszi fel vagy kinyomja. Irtam neki egy mentösmst: "El akartam menni itthonrol, mert ugy érzetem már nem szeretsz és kell egy kis idö gondolkodni. De rájöttem, hogy nekem csak te kellesz, és szükségem van rád. Mostmár nem akarok elmenni, csak veled szeretnék lenni. Várom hogy hazagyere. Szeretlek!"

Nem válaszolt rá semmit, továbbra sem veszi fel a telefont. Én szeretem és már megbántam hogy hülye voltam. Mit hetetek? szerintetek nagyon haragudni fog? meg tudom békiteni valamivel?


2009. jún. 13. 09:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Nos szerintem most ne zargasd, hagyd hogy kidühöngje magát. Majd ha hazamegy, mindent megbeszéltek. Az ember ír ilyeneket a barátnőjének ha haragszik, ezt azért ő is értheti.
2009. jún. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%

A férjedet csak Te ismerheted mi nem,így azt sem tudhatjuk hogyan reagál majd.Egy biztos,hogy én nem alázkodtam volna így meg előtte,nem csinálnék bohócot magamból.Ha neki nem fontos a kapcsolatotok akkor úgy is mindegy mit teszel.Ha meg igen,akkor felnőtt ember módjára le fogtok ülni megbeszélni a gondjaitokat.Ha valóban jó a kapcsolatotok,és kölcsönösen szeretitek tisztelitek egymást akkor egy összeveszés miatt nem lesz vége az biztos.Ha mégis akkor más gond is van.Az sem mindegy,hogy melyikőtök volt a hibás az összeveszésben.

Mindenkinek be kell ismerni a hibáit,és bocsánatot kérni ha megbántotta a másikat.De ez nem jelenti azt,hogy meg kell alázni magunkat.Ha hibásnak érzed magad ismert be,ha nem akkor engeszteljen ki Ő.Ha durcáskodik én annyiban hagynám nem hívnám többet nem sms-eznék(Én nagyon nem szeretem ha egy férfi hisztizik).Nyugodjatok meg mindketten,aztán üljetek le értelmes emberek módjára beszélgetni.

2009. jún. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem is hagyd, hogy gondolkozzon. Estere csinalj egy finom vacsorat es probaljatok megbeszelni, a 2 sms viszont jo valaszas volt, biztos meg fog enyhulni :))

Szep estet! :))

2009. jún. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Lehet, hogy a férjed már jobban haragszik azért, hogy sms-t írtál a TI ügyetekről a barátnőnek... A veszekedés elsimítása megoldható,de szerintem a férfiak nagyon nem szeretik, ha a nők kiteregetik a családi szennyest a barátnőknek. Én sem a barátnőimnek, sem a férjemnek nem sms-ezek, telefonálok, ha összeveszünk. Ránk tartozik, helyettünk senki sem fogja megoldani. Jobb, ha szóban történik az ilyen. 13 éves házasok vagyunk, vannak vitáink. Én duzzogós típus vagyok, a férjem békülékenyebb, én viszont sokáig tudok rágódni minden apró sérelmen. Szerintem ne ragozd tovább, hanem várd meg, hogy ha hazamegy, hogyan fogja szóba hozni a dolgot. Ha szerencséd van, akkor jó kedvvel, humorosan el tudjátok intézni. Sok sikert!
2009. jún. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha alapvetően jó a kapcsolatotok, akkor egy vita, legyen az bármekkora is, nem fogja tönkre tenni. Ha csak nem bújik meg a háttérben valami.

Én egy nagyon erős és jó kapcsolatban élek a párommal, de nálunk is vannak veszekedések. Ilyenkor van, hogy én is úgy godnolom, hogy vége, ennyi volt. De aztán este, mikor hazajön mindig megdöbbent, hogy milyen felnőtt és higgadt és látja, hogy csak mert össze vesztünk még nem dőlt össze a vilám. Remélem a te férjed is ilyen és este meg tudjátok majd beszélni, hogy mi is volt a baj.

2009. jún. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
23%

én mást mondok

szerintem hívogasd, hátha felveszi

így legalább látja is, hogy fontos neked, és higy igyekszel

drukkolok :)

2009. jún. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%

Hagyd, hogy kidühöngje magát és csillapodjon a dühe.

Ha egyébként jó a kapcsolatotok nem lesz semmi gond.

Egyébként meg lehet, hogy valahol nem is gond, hogy félre ment az az első sms, így érzi mennyire megsértett.

Nuygodj meg, ne hívogasd, hagyd, hogy dacoljon! :)

Ha ma este nem is lesz a legjobb hangulat köztetek, de rövid időn belül helyre áll a rend és talán jobban oda fogtok figyelni egymásra is!

Sok boldogságot Nektek! :)

2009. jún. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
64%
Finom vacsora, egy üveg bor, beszélgetés sok-sok-sok! Sok sikert!
2009. jún. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%
húúúúú!De blama!De lehet,hogy nem is tetted rosszul még ha véletlen is volt.Mert igaz azt nem írtad le,hogy miért volt a vita de így legalább megtudta,hogy ne érezze annyira biztonságban magát!Lehet egy csokor virággal fog hazaállítani!Majd írd meg mi lett!!!!!
2009. jún. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
89%

Nem hiszem hogy ezen fog múlni a kapcsolatotok. Lehet csak felnyitottad a szemét. Biztos megbékél.

Amúgy én a 2ik sms-ben nem alázkodtam volna meg, csak annyit írtam volna, hogy "bocs, félrement, Ritának szántam". Aztán had gondolkozzon. Akkor még lehet félne is, hogy elmész, és ő hivogatna téged.

Biztos megbékél.

2009. jún. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!