Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meghoztál egy döntést, de...

Meghoztál egy döntést, de elbizonytalanodtál, viszont ez a kapcsolatba került?

Figyelt kérdés

nem a döntésben bizonytalanodtam el ,hanem amiatt van lelkiismereti problémám hogy mindent megtettem e ? úgy érzem végiggondolva..nem volt mindenben igazam ..-de olyan helyzetekbe is kerültem ami miatt én már nem tudtam a kapcsolatban maradni .


Emiatt nem tudom még elengedni érzelmileg pedig SZERETNÉM ,és fontos lenne.


Van felé még 'tartozásom' rendezni valóm ? vagy már csak magammal?


Köszönöm a válaszokat .


2012. márc. 20. 13:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Miért lenne? Nincs tartozásod.

Ha nem tettél meg mindent, oka volt - ez is bizonyítja, hogy jól döntöttél.


Nézd... nem az erőfeszítéseken múlik. Természetesen szükségesek, DE ha nem megy, nem illetek össze, bármit teszel, nem lesz belőle olyan kapcsolat, mintha egy hozzád illő emberrel vagy. Nem bújhatsz ki a bőrődből (ezzel tartozol magadnak!!!) és nem várhatod a másiktól sem, hogy ő bújjon ki. Következésképpen ha nem működik, akkor mással kell megpróbálni.

Szerintem.

2012. márc. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!