Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukam gyakran azt mondja,...

Anyukam gyakran azt mondja, hogy mindenkitol csak rosszat orokoltem. Erre mit lehet reagalni?

Figyelt kérdés
2012. márc. 16. 22:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
mondd meg neki hogy tőle volt mit :D
2012. márc. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg, hogy volt kitől. ;)
2012. márc. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

ez biztosan fájdalmat okoz neked

légy erős

érdemben semmit nem tudsz tenni

óvatosabb vagy mindennapokban, megjegyzed mik a rigolyái


manapság mindenki tele van lelki teherrel

bajjal, sérüléssel

anyukádnak is van biztos egy pár

amiről akár nem is tud, nem tudatosult benne...


vele is így bántak gyerekként,

azt hiszi, így majd jól fogsz viselkedni stb.

pedig csak öröklődik a sérülés, düh, szomorúság

2012. márc. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Panaszkodj neki, hogy milyen peches vagy, hogy ilyen felmenőid van, akiktől csak rossz géneket lehet örökölni.
2012. márc. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Lelkileg vagy fizikálisan érti?


Mert én anyám is elvan keseredve rajtam a rossz családi egészség miatt. Mindkét félnél gyors foghullás, van elhízás, sok sok rákos betegség és szemhályog ami többeknek volt. :( Így én is elvagyok előre keseredve, de megteszek mindent, hogy elkerüljem a "végzetem".


Szerinte csak elvan keseredve anyukád azért iyen. Próbálj vele szép dolgokról beszélni amiből erőt meríthet hátha csak múló probrémák gyötrik. kitartást :)

2012. márc. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én anyám is ilyen,mert 0 az önbizalma.De igazából egyáltalán nem rosszak a génjeink,sőt.Legalábbis én úgy látom,inkább a jó géneket örököltem.Elég rossz,amikor így lehúznak,de fogalmam sincs,hogy hogy növeljem az önbizalmát.Akármit mondok neki,nem megy,nem figyel rám.Így nem tudom,mit tegyek,de már én is kezdek ebbe belefáradni:(
2012. márc. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Hát mondd azt hogy akkor tőle is örököltél bőven.


Nekem a nagyim és az apukám utálták egymást. Apum már meghalt, de a nagyi rendszeresen előhozza ha valamiben nem értünk egyet, vagy "Tisztára olyan vagy mint apád. Ezt a hülyeségedet tőle örökölted, mert a mi családunkban nem volt senki sem ilyen". Én rá hagyom, de ő is ugyanolyan mint én, vagy az anyukám is nagyon nehéz természet. Szóval nem volt nehéz ilyennek lennem...

2012. márc. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ne hidd el!
2012. márc. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
"Anyád 3.14csáját!"
2012. márc. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

mondd meg neki (ha komolyan gondolja), h ez az ő, illetve apukád hibája és ezen előbb kellett volna gondolkodniuk.

de a "volt kitől" is jó reakció rá

2012. márc. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!