Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki már csak a...

Van itt olyan, aki már csak a gyerek miatt van együtt a párjával?

Figyelt kérdés
2012. márc. 15. 12:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

ma 12:24 vagyok


Miért lettem lepontozva?! Azért mert nem tűrtem a megaláztatást és elváltam? Mert volt büszkeségem, és nem akartam hogy a gyerek ezt a példát lássa lány létére?!


A lepontozóknak üzenem, hogy azóta boldogan élek, és mindenkit csak biztatni tudok, hogy csak a gyerek miatt ne legyenek kapcarongyok. Ugyanis az nem válik a gyerek javára csupán mártírkodás...

2012. márc. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Én 8-hoz csatlakozok.Miattam maradtak együtt,elvileg.Most meg lehet,hogy kiderül,hogy csak egy támasz voltam a házasságuknak?:OMarha nagy öröm,nem kívánom senkinek ezt!
2012. márc. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
79%
Néha amúgy megfordul a fejemben,hogy az emberekben van e szeretet egyáltalán,agy csak érdekből házasodnak,barátkoznak,vállalnak gyereket,segítenek,szóba állnak,lehurrognak stb,tehát csak érdekből van minden,1 % lehet az a tett,ami nem hátsó szándékon alapszik.Imádom az embereket.
2012. márc. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
57%
Előző voltam.Bocs,de föl vagyok spanolva:)
2012. márc. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Kb a házasok 60%-a gyerek és/vagy anyagi érdek miatt van együtt .Persze ezt a legharciasabban tagadják mindenhol.
2012. márc. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

én nem tartozom azok közé, akik tagadják. a páromnak is mondom, ha nagyon megbánt. bár másnak még nem dicsekedtem vele.

magamon is kéne változtatni és sokszor el is kezdem, próbálok higgadtabb lenni, de amikor látom rajta, hogy nem is méltatja... nem tudom néha mi lenne a jó:(

2012. márc. 15. 19:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!