Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez elfogadható még, vagy már...

Ez elfogadható még, vagy már ez sem?

Figyelt kérdés
Ha pl egy hosszabb kapcsolatban vagy, de néha megfordul a fejedben, hogy milyen lehetne egy másik emberrel élni, szexelni stb. az még normális, vagy már valami problémát jelent a kapcsolatban? Nem csalnád meg soha a másikat, közös jövőt terveztek.
2012. márc. 7. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Hááát, így belegondolva szerintem azon még nem agyaltam különösebben, hogy milyen lehet mással szexelni... Mármint konkrét személlyel, fantáziálni meg mindenki szokott, csak nem mindegy, hogy konkrét személlyel, vagy csak úgy általánosságban.

Azzal a gondolattal meg már eljátszadoztam, hogy milyen életem lenne, ha mondjuk nem jövök össze a párommal, vagy éppen még mindig egy előző emberkével lennék együtt, ilyesmi. De semmi komoly.

2012. márc. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem,jelent valamit negatív értelemben.Hisz ,ha valakivel minden jó akkor nem fantáziálok másról.Ha pedig bármi nem úgy működik ahogyan szeretnénk, meg kell beszélni.
2012. márc. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én időnként Damon Salvatoréval szoktam szeretkezni, de mivel ő egy kitalált figura, így talán nem akkora bűn. Amúgy tuti, hogy időnként a férjem is fantáziál. Időnként eljátszuk azt is, hogy beöltözünk valakinek, tehát, akkor sem csak egymással vagyunk, hanem megint csak valami kitalált figurával. Szerintem ez még nem bűn. Bár mi soha nem exre, vagy más elérhető személyre gondolunk közben.
2012. márc. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!