Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok a helyemben?

Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Nagyon szomorú vagyok. Nem nagyon vagyunk jól a párommal, mióta távol dolgozik a tesójával. Minden napunk egyre rosszabb, csak veszekedés veszekedés hátán. Ritkán találkozunk. Most még az is, hogy a tesója az adott városban talált magának barátnőt, és hozzá kell alkalmazkodni, a mi kapcsolatunk rovására, mivel egy kocsival járnak. De a párom azt mondja, hogy nem fog munkát váltani, mert neki ott jó.

Lenne máshol is munka, de nem hajlandó váltani. Minden nap csak a sirás és már teljesen össze vagyok törve, de nem tudom mit tegyek. Szakítani nem akarok, mert szeretem. De ez nem mehet sokáig igy.


2012. márc. 2. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Te nem ugyanabban a városban dolgozol, ahol ő? Munka után nem tudtok együtt lenni?

Min veszekedtek?

2012. márc. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szabad olyan kapcsolathoz ragaszkodni,amelyik nem működik.Van még hal a vízben:)
2012. márc. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajnos ilyen helyzetben vagyok én is. Van amikor csak 2 hetente tudunk találkozni, de akkor is 1 napra és az is hétvégére esik.

Nagyon rossz, és sokszor úgy vagyok vele, hogy már nem bírom elég volt. Nem tudok egy olyan kapcsolatban lenni ahol csak 2 hetente vagyunk együtt 1 teljes napot. De mikor együtt vagyunk akkor minden nélküle eltöltött idő feledteti a szomorúságomat, de utána minden kezdődik előröl.

2012. márc. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!