Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ofő ellenem fordítja anyámat?

Ofő ellenem fordítja anyámat?

Figyelt kérdés

Osztályfőnök állandóan hívja (nem vérszerinti) anyámat mindenért. Csak még egy kicsit hozzátesz, egy kicsit elvesz...és anyám ezeket mind elhiszi hiába mondom hogy nem is úgy volt. Majdnem minden héten jön ide. A töritanárom állandóan irkálja mindenkinek az egyeseket mert nem is hallja hogy ki beszél és a múltkor nekem is beírta az egyest én meg káromkodtam egyet hangosan és egyből hívták anyámat hogy milyen rossz vagyok. Szoktak lenni órán megjegyzéseim (néha jogosak) meg minden hülyeségbe benne vagyok és mindig én kapok mindenért akkor is ha nem egyedül csináltam. De nem érdekelnek senkit hogy mit miért csináltam pedig sokszor van rá okom. Így anyám már nem is akar bízni bennem és szarul esik hogy az a nyomorék nő az oka. Mindenki utálja az osztályból mert az meg állandóan cseszeget minket hogy milyen hülyék vagyunk és soha 1 jó szava nem volt hozzánk, utána meg sír a szája hogy mi mindig megbántjuk őt. Múltkor is délután elaludtam és jött ez a vénasszony de közbe felkeltem és olyanokat mondott..pofám leszakadt...hogy lehet ennyit hazudni. Mit csináljak?

15/F


2012. márc. 1. 20:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
Talán ha nem lennének - akár jogos, akár jogtalan - megjegyzéseid az órán, és nem lennél benne minden hülyeségben, nem bántana a csúnya gonosz osztályfőnököd, erre még nem gondoltál?
2012. márc. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nem. mert ne faszoskodjanak a tanárok ha én is viselkedek. Meg ne szóljon be minden hülyeséget és ne beszéljen velem úgy mint egy kutyával és nem fogok megjegyzéseket tenni.
2012. márc. 1. 20:17
 3/22 A kérdező kommentje:
Muszáj. Tényleg sokszor nem is csinálok semmi rosszat és mégis én kapok a többi miatt. Valamelyik nap ülök előttem meg ott beszél 2 gyerek és nekem mondja a tanár hogy fogd be a pofád meg feleltem és mondtam egy csomó mindent 2est adott, utána kiment egy másik ugyanazokat kérdezte az meg alig tudott valamit neki meg 3/4et. fúj
2012. márc. 1. 20:30
 4/22 A kérdező kommentje:
Miért kell egyáltalán hazudni? Vállalom hogy én is hibás vagyok de nem annyira mint ahogy ő előadja
2012. márc. 1. 20:31
 5/22 anonim ***** válasza:
60%
szerintem nem az ofő az oka, hanem te. Ugyanis te viselkedsz nem elfogadhatóan, nem az ofő. Ő csak közli ezt a szüleiddel.
2012. márc. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
65%
Hát a probléma te vagy, csak észre sem veszed. Bizony, az iskolapadban ülve olyan kis semminek tűnnek a szerinted jogos megjegyzéseid, a valóság meg az, hogy kis szutyok taknyos létedre visszapofázol, feltehetően jogtalanul a tanárodnak.
2012. márc. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
És azért mert más beszél miért engem kell elővenni? És miért kell kitalálni dolgokat? Mindenki tudja hogy nem vagyok szent de azért nem kéne kamuzni. Ha 20 osztálytárs tudja bizonyítani hogy nem én voltam akkor miért nem hisznek nekem? Osztályfőnök meg nem tud ezekről semmit mert ott sincs az ilyeneken.
2012. márc. 1. 21:13
 8/22 anonim ***** válasza:
96%
Sz*rd le. 3 év és szabadulsz, az ofőd meg ott marad nyugdíjig. Az egyetemen már emberszámba fognak venni. Kitartás!
2012. márc. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
97%
Tudod ez egy olyan dolog, hogy ha általában elkövetsz bizonyos dolgokat, akkor bizony néha olyankor is téged fognak megvádolni vele amikor éppen nem te voltál. Ha valaki állandóan pukizik mondjuk és ezt mindenki tudja róla, akkor nem kell megsértődni ha olyankor is megvádolják vele amikor nem ő volt. Szóval ha nem követnéd el azokat a dolgokat, akkor később sem vádolnának semmivel.
2012. márc. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
56%

15 évesen szerintem jó vagy, amilyen vagy ( a leírásod alapján), inkább ez,

az eminenseket sem szívlelik akik úgy ülnek, mintha karót dugtak volna a s*ggükbe és a tutyi-mutyi anyámasszony-katonáit se...

tizenévesen normális lázadni minden ellen, de főleg az igazságtalanságok ellen,

viszont gondolj arra, hogy

1) úgysem nyerhetsz így egy tanér ellen, lázongással. gondolj arra, hogy okos enged... mondjon amit akar

2) ha emellett nem rosszak a jegyeid, akkor a magatartás jegy nem lényeg szerintem

3) anyukádnak se lázong, mindig az beszél a leghangosabban, akinek nincs igaza :) ültess belé inkább lelkiismeret-furdalást, nézz kutyaszemekkel "kösz, hogy inkább egy vadidegennek hiszel, mint a saját fiadnak" és zárkózz be a szobádba.


:))


30N

2012. márc. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!