Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/Asszonyok! Hány évesen...

Lányok/Asszonyok! Hány évesen találtátok meg Életetek Párját?

Figyelt kérdés
Hányadik komoly kapcsolatotok volt? Rögtön tudtátok, hogy ő az igazi?
2012. márc. 1. 19:04
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

18évesen,akkoriban háromszor utasítottam vissza, az elmúlt 12évben háromszor jártunk, voltak szünetek is, legutoljára 4éve vagyunk együtt,ma már a férjem és a kislányom apja.


Nem éreztem hogy ő az igazi, csak azt hogy nagyon értékes ember és nagyon guszta pasi:-)

2012. márc. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

én 16, ő 18.

6 éve már hogy együtt.

Eszembe sem jutott, hogy ő az igazi, csak azt vettem észre hogy bármi is történjen egymás nélkül nem tudunk élni.

2012. márc. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
29 évesen találtam meg a Nagy Ő-t egy internetes társkeresőn, bármilyen furcsa, Ő az én másik felem és 3 éve tökéletes a boldogságunk és a net nélkül ez nem sikerült volna! Én már az elején éreztem, hogy Ő az igazi, más volt, mint a többi kapcsolatom, kitaláljuk egymás gondolatát, kimondjuk a másik helyett, amire gondol. Valentin napon kérte meg a kezem, nyáron lesz az esküvő. Ő volt a 3. komoly kapcsolatom. (32N és 33F)
2012. márc. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
19 évesen... elsőre... nagy mázlim van... 27/nő
2012. márc. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

21 évesen.

Összességébe a 8. barátom, de a 3. komolyabb (volt 1.5 és 2.5 éves is...).

Évek óta együtt vagyunk, 1 éve már együtt is élünk :)

Házasság, bébi tervben van :)

2012. márc. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

tegnap 21:55


Ha megnézed azokat akik huszonévesen kijelentik hogy ő az igazi és megnézed azt is hogy már hány éve együtt vannak akkor meglátod hogy nem a csajozós/pasizós emberekről van szó hanem akik komoly kapcsolatra és normális életre vágynak plusz ha jobban visszaolvasol hogy 19 évesre írták a találkozást és már egyesek 27 évesek magyarul 8 év kapcsolatot nem dobnak fel csak úgy , mert jaaj elfelejtette a valentin napot meg bla bla...ott már komoly szándékok vannak. Én 16 évesen ismertem meg a páromat egy lagzin és láss csodát 15 éve házasok vagyunk. A megjegyzésedről süt a féltékenység. 35/N

2012. márc. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

tegnap 21:55


Ha megnézed azokat akik huszonévesen kijelentik hogy ő az igazi és megnézed azt is hogy már hány éve együtt vannak akkor meglátod hogy nem a csajozós/pasizós emberekről van szó hanem akik komoly kapcsolatra és normális életre vágynak plusz ha jobban visszaolvasol hogy 19 évesre írták a találkozást és már egyesek 27 évesek magyarul 8 év kapcsolatot nem dobnak fel csak úgy , mert jaaj elfelejtette a valentin napot meg bla bla...ott már komoly szándékok vannak. Én 16 évesen ismertem meg a páromat egy lagzin és láss csodát 15 éve házasok vagyunk. A megjegyzésedről süt a féltékenység. 35/N



Ebben azért nincs teljesen igazad, mert sajnos vannak, akiknek úgy alakul az élete, hogy a húszas évei elején megtalálja az "igazinak" hitt személyt, aztán mégis úgy hozza az élet, hogy különmennek. Én 23 éves voltam, mikor találkoztam azzal az emberrel, akinél először éreztem, hogy nem fogok tovább keresgélni, mert megtaláltam azt, aki megszemélyesíti számomra a nagybetűs TÁRSAT. De aztán mégse így lett. 26 vagyok most és abban a helyzetben vagyok, hogy ki kell várnom, mire ismét az utamra sodor az élet egy ilyet. Egyébként 2 komoly, hosszú kapcsolatom volt eddig, szóval nem vagyok az a virágról-virágra szálló típus, elhiheted... Csak én nem vagyok olyan szerencsés mint mások (vagy talán túl magasak az elvárásaim, de ez már az én bajom).


26 N

2012. márc. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
20 évesen :) lassan 5. éve együtt, esküvő előtt állunk, 1. komoly kapcsolat nekem. Reméltem, de nem számítottam rá :)
2012. márc. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
33 éves voltam. Igen, volt komoly kapcsolatom egy másik házasság, ami 10 évig tartott. Nem, rögtön nem tudtam, hogy Ő az igazi, vagyis inkább úgy fogalmaznék, amikor már megismertem, akkor tudtam, hogy vele le tudom élni az életem, mert tudtam akkor már, hogy milyen ember, tudtam, hogy a fontos dolgokban egyetértünk. Annak idején az első férjemről is úgy gondoltam, hogy az igazi, de aztán évek alatt kiismertem annyira, hogy rájöjjek, mégsem. Fontos dolgokban nem értettünk egyet.
2012. márc. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
22 :) 2. komolyabb kapcsolat. A babánk is már 8 hónapos! 24L
2012. márc. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!