Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fizetni kell ha bejegyzett...

Fizetni kell ha bejegyzett élettársak akarunk lenni?

Figyelt kérdés

2012. márc. 1. 13:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Pont ezt akartam én is megkérdezni, és az is, ha valaki tudja, hogyan megy ez? Milyen ruhában kell menni, stb?
2012. márc. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem nem kell, bemész a hivatalba és ott csináltattok egy papírt. Milyen ruhában? ezt nem értem, nem esküvőre mész!! bár lehet hogy én tudom rosszul, várjatok még válaszokat...
2012. márc. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
35%
Ki szoktak öltözni, mert melegeknek tkp. ez az esküvő. Ja és bejegyzett élettársak csak azonos neműek lehetnek, ezt sokan félre szokták érteni.
2012. márc. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Na ezt se tudtam előző voltam :)
2012. márc. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
Ez nem igaz, hogy csak melegek lehetnek bejegyzett élettársak!
2012. márc. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért mondom én hogy én úgy tudtam, hogy heterok is, mivel a párommal együtt élünk de nem vagyunk házasok, és ajánlották, hogy jegyeztessük be magunkat, mert így ha ne adja ég szétválnának útjaink, fele-fele arányba oszlik a vagyon.
2012. márc. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%
De igen, csak a melegek lehetnek bejegyzett élettársak. Eleinte a hetero pároknak is akarták, de nem fogadták el, mivel jogilag a házasság megfelelője.
2012. márc. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%
de igazad van,csak melegek lehetnek.
2012. márc. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
:/ értem:( és a házassághoz mennyi pénz kell?
2012. márc. 1. 17:57
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem kell hozzá pénz, hivatali időben egy irodában összeadnak benneteket. (Van ahol kérnek illetéket, de erről akkor tudsz meg többet, ha telefonálsz!)

23N

2012. márc. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!