Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen lány nevet kepzeltek...

Milyen lány nevet kepzeltek el az alábbi személyiséghez? (lent info)

Figyelt kérdés
Belső: Szinte mindig mosolyog, nevet, vicces lány. Kedves, aranyos, van amikor nagy szájú, nem fél beszólni másoknak. Mindig kiáll a barátaiért és azokért akik fontosak neki. Kivül erős, belül érzékeny. Szereti a terészetet és az állatokat. Makacs is. Idegenekkel félénk. Külső: Aranybarna hajú, zöldesbarna szemű. Közepes,magas termetű(magassag), alakja arányos, formás. Inkább sportosabb, mint csajos. Szereti a divatot.
2012. febr. 26. 23:41
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
21%

Ez milyen hülye kérdés?


Terhes vagy és az UH kimutatta, hogy ilyen személyiségű és külsejű gyereket hozol majd a világra? Most meg név után nézel neki? Nem értem a kérdés miértjét. :D

2012. febr. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó: senki se mondta, hogy terhes vagyok

Miért szólsz be, ha nem is tudod miről van szó?:)

2012. febr. 27. 10:57
 13/44 anonim ***** válasza:
15%

Dehát hogy is dönthenéd el valaki nevét, ha már felnőtt? Ezt nem értettem, és még mindig nem értem a kérdés lényegét.


Majdnem biztos vagyok benne, hogy a jellemzésed kitalált személyről szól, mert annyira idealizált, ezért asszociáltam egyből arra, hogy egy várt, még meg nem született kisbaba a kérdés tárgya.

2012. febr. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
69%
Esetleg még arra tudok gondolni hogy novellát írsz és az egyik szereplőnek keresel nevet. De akkor miért ebbe a témába tetted fel a kérdést? Ide annyi komolytalan hülye ír...
2012. febr. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 A kérdező kommentje:
77%-os: az utolsó válaszodban eltaláltad, hogy miért keresek nevet. Azért írtam ide, mert máshova nem tudtam, meg szerintem ezt a témát nézik a legtöbben!
2012. febr. 27. 11:42
 16/44 anonim ***** válasza:
100%
Oké. Szerintem a Franciska név tök jó lenne. :)
2012. febr. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
63%

Elképzelem ahogy Mikszáth ide irogatna ki kérdést, hogy nevezze el palóc szereplőit.

Vagy Vavyen Fable (Molnár Éva) tanácstalanul fordulna hozzánk, hogy most Denisa legyen a főhősnő vagy Denise, esetleg legyen valami más neve?


Ha kitalálsz egy történetet, akkor annak minden embere a legutolsó személyig a tied. Neked kell őket felépíteni. Még a sarki újságárusnak úgy kell ismerni a személyiségét, az életét, mintha közvetlen rokona volnál.


Enélkül nem lesz hiteles az írásod. Élettelen karaktereket rángatsz egy dróton tetszés szerint... de attól még senki nem fogja elhinni, hogy ők létezhetnének is a valóságban.

Ha pedig nem hiszi senki, akkor nem is kiált fel senki, hogy ez Milyen jó!


Amit mondtam azt nem muszáj megszívlelni. Csak már rengeteg könyvön rágtam mag át és nagyjából tudom mi a különbség jó történet és történet között.

2012. febr. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 A kérdező kommentje:
Jajj utolsó én nem kiakarok adni egy könyvet:D nekem is van elképzelésem, csak kíváncsi vagyok, hogy nektek mi jut eszetekbe.:) Köszönöm még egyszer.
2012. febr. 27. 12:57
 19/44 anonim ***** válasza:
29%

Gondolom, hogy nem akarsz kiadni könyvet, mert akkor ezt már nem kéne elmondani.


De nálunk van egy mondás: ha valamit már csinálunk, akkor azt érdemes jól csinálni.


Lehet soha nem leszel novellista, de attól még törekedhetsz a legjobbra.

2012. febr. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim válasza:
52%
Hol lehet majd elolvasni a történetet, privátban megírod? :) Engem érdekelne.
2012. febr. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!