Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha apukám és anyukám nevén...

Ha apukám és anyukám nevén van a házunk, de a haszonélvezeti jog anyukámé, attól még apu megmondhatja, hogy ki lakhat nálunk?

Figyelt kérdés
Fontos!
2012. febr. 26. 12:14
 1/9 anonim válasza:
2012. febr. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
MINDEN kérdésben kizárólag anyud dönt, egyet kivéve: nem adhatja el a házat.
2012. febr. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ezt én is megtaláltam...
2012. febr. 26. 12:18
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a szuleid otthona, akik meg elnek, tehat igy megszabhatjak azt, hogy kit fogadnak be, mint lakot a sajat otthonukba, hiszen a sajat hazrol van szo, amiert megdolgoztak, megteremtettek azt kozosen, s igy mar nehez lenne elfogadni azt, hogy a sajatomban nincs nyugalmam, ami az enyem!
2012. febr. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Jog szerint csak és kizárólag a haszonélvező dönti el, hogy ki lakhat a házban.Még a tulajdonost sem köteles beengedni.Ezt mondja a jog.

A szüleid együtt élnek? Ha igen, akkor nem biztos, hogy ragaszkodni kell a jog betűjéhez. Ezt szerintem nekik közösen kellene eldönteni. Bár ha apátok titeket akar kirakni, akkor az nem fog menni.

2012. febr. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem, elváltak a szüleim. A húgom pasiját akarjuk kirakni, mert kiderült róla, hogy szélhámos. De anyu egyedül nem meri kirakni szerintem, mert fél tőle (nagyon agresszív, tegnap már velem is üvöltözött), meg fél, hogy a húgom vele menne...
2012. febr. 26. 13:10
 7/9 anonim válasza:
Tesódnak kellene rendeznie a kapcsolatát a szélhámos fickóval. Akár elküldenie is neki kellene. Egy nagy családi gyűlés apuval együtt kiváló ötlet lenne. Apud is kirakhatja természetesen, hiszen tulajdonos, a srác meg egy nagy senki.
2012. febr. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, csak a húgom... hogy is mondjam. Nem valami intelligens, és most teljesen belezúgott ebbe a pasasba.Ráadásul 5 hetes terhes. Tegnap is, amikor velem kiabált, akkor is őmellé állt. Nem tudom, mi lesz, ha anyuék nem dobják ki a pasast...
2012. febr. 26. 14:45
 9/9 man79 ***** válasza:

1. A pasinak semmi köze a lakáshoz, egyáltalán mi a rákért engedtétek be oda?


2. A húgod nem fog vele menni, mert rá fog jönni ,hogy neki gyereke lesz, és a csávó képtelen még albérletet is biztosítani neki!


Ezért szerintem semmi félni való hogy húgod vele megy!

szerintem is jó ötlet, apudat és anyudat együtt a srácnak engedni, te meg egy chipsel, és kólával le ülsz a sarokba és nézed a műsort, jó buli lesz azt meg ígérhetem neked! :)

2012. febr. 29. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!