Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik főiskolára vagy egyetemre...

Akik főiskolára vagy egyetemre mentek! Mennyiben változott meg az életetek? Milyen volt az új város?

Figyelt kérdés
Szeptembertől ha minden jól megy főiskolán vagy egyetemen fogok tanulni. Kicsit félek milyen lesz az új hely de azt várom,hogy új városban legyek. 20/L
2012. febr. 22. 14:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nekem semmiben nem változott meg az életem.Inkább bizonytalanabb lett,tele kérdőjelekkel.Bp-i vagyok,Bp-re jártam tovább fősuliba,ez nem nagy változás,legfeljebb annyi,hogy metróval és villamossal is kellett menni.Az életvitelem nem nagyon változott,gimi mellett is dolgoztam és fősuli mellett is.Az élet inkább pocsékabb lett,de csak azért,mert olyan szakra jártam,amit nem szerettem,mellétrafáltam,amikor volt a pályaválasztás.Most elvégzem ezt a sulit és az egész felvételizés kezdődhet elölről,mert most olyan szakra jelentkeztem,ami érdekel:)Ja és új barátaim nem lettek,mindenkivel megszakadt a kapcsolat,olyan,mintha ez az időszak teljesen kiesett volna az életemből,amég fősulin tanultam,mert gyakorlatilag semmi nyomatéka nincs a mostani életemben egy papíron kívül,amit majd nyáron fogok megkapni:)Úgyhogy kezdek újra elölről mindent,mert nem akarom,hogy egy rakás sz.r legyen az életem:)

Neked ezt nem kívánom,remélem,nagyobb sikered lesz így első nekifutásra:)

2012. febr. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Hát, annyiban, hogy az összes barátomat elveszítettem, mert külföldre költöztem az egyetem miatt, és ők nem "bírták" ki nélkülem :P de meg kellett tanulnom: egy új nyelvet, intézni az ügyeimet, főzni, barátkozni...Mindent magamnak kell csinálnom, érzem, hogy felnőttem és önálló vagyok

19/L

2012. febr. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!