Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 75Ezerből ki lehet jönni két...

75Ezerből ki lehet jönni két embernek, egy garzonban?

Figyelt kérdés
nem Pest, kisváros, szall az árak sem horribilisek
2012. febr. 21. 23:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, én nem akarlak elkeseríteni, de nem mindenre van közös mérő. Max a víz. De azt meg osztják egyenlően, szóval ha ti elkezdtek rendesen füröcskézni, akkor a közös díj értelemszerűen több lesz, így a leosztottból is több megy rátok. A villany osztva van, az tőletek függ mennyi. De ha mondjuk villanytűzhely, akkor szopás. Sok lesz. Ha van gáz, azt nem tudom elképzelni, hogy ne lenne külön óra külön házrészeknél. Na meg a fűtés. Ha 30 ezerbe az is benne van, meg fogtok fagyni. Vagy nincs is. Vagy nem tudom.


Mindegy, hogy milyen város, falu, nincs számottevő különbség az energia árakban, max 2 forintok.


És nehogy azt hidd, hogy nem fogják elkérni a többet, ha normális ember módjára fogyasztotok.

2012. febr. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindenre képesek amúgy. Nekem pl. anno a csaj mutogatta, hogy hú ebben a lakásban csak 2-3 ezer a villanyszámla, milyen jó lesz nekem higgyem el. Full hülyének nézett. Azt hittem nem tudom, hogy mi az az általány, mennyire elég 2-3 ezer forintnyi villany havonta. Mindegy, csak vegyem már ki, utána majd rájövök, de ő majd kapja a lét.
2012. febr. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
olyanba ne költözz ahol együtt vagy a tulajjal. még ha külön is akkor se
2012. febr. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Áh, nem is érdemes gondolkodni rajta. Tudod, mire elég ez a pénz? Semmire.
2012. febr. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet és még saját lakásban is elég nehezen lehetne 75-ből. Az árak éppen, hogy horribilisek egy 75 ezres fizetéshez vagy mihez. Ha külön-külön 75 akkor már nem annyira horribilisek.
2012. febr. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
87%

Nem lehet. A nagymamám él ennyiből a saját házában, falun. Fával fűt egy szobát, ruhát 30 éve nem vett, gyógyszerre szerencsére nem költ és a legolcsóbb ételeket eszi. Így épp hogy nem hal éhen. Ha ennek a feléből kellene kijönnie EGYEDÜL mert a másik felet a bérlés viszi el akkor már éhen halt volt. (képletesen, mert az sosem hagynánk)

A víz, villany, gáz ára szinte mindenhol ugyanannyi. Ne legyenek illúzióid. Falun sem dobnak semmit utánad.

2012. febr. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
1 ember ennyi pénzből még csak-csak elnyomorogna, de 2 emberre ennyi pénz nem elég.
2012. febr. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
ez a 40 fix albi+rezsi elég hihetetlen. de oké, higgyük el. tv-t nem néztek? internet nem kell? telefonotok nincs egyikőtöknek se? még a kaja is csak szűkösen jönne ki 30ból kettőtöknek.
2012. febr. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen albérletről én is tudok, ezen nem kell fennakadni.


Viszont ahogy előttem írták: tévé, telefon. Öltözködés, főzés, háztartás.


Minden nap elég visszafogottan főzök, de mivel a párom sokat eszik, a kaja megvan magában 40 körül egész biztos.

A háztarátsi dolgok 20ezer (mondjuk az méregdrága nálam mert allergiás vagyok minden hétköznapi mosószerre).


A tévé havi 3ezer, a telefonokat most cseréltük, havi 20ezer kettőnké, de ebben benne van a mobilinternet is, adsl nincs.


Bérletek havi 10ezer. Gyógyszerekre is félre kell tenni.


Sajnos esélytelen, hogy ennyiből kijöjjetek.

2012. febr. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Ja, plusz azt is vedd számításba, hogy ilyen albinál a házinéni egész nap hallgatózik, hogy mennyi vizet fogyasztasz, mennyi tévét nézel, stb.

Ha nagyon megugrik a számlája, hisztizni fog, vagy megfizetteti, vagy kitesz.

2012. febr. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!