Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan hozhatnánk helyre a...

Hogyan hozhatnánk helyre a barátságunkat?

Figyelt kérdés

16 L vagyok, és régebben volt egy fiú barátom, akit nagyon régóta ismerek.

A történet elég hosszú, jó barátok voltunk, aztán jött egy lány az osztályba, akivel később összejöttek. Sokáig voltak együtt, nagyon szerették egymást, de nagyon sokat is vitatkoztak, és a lány nagyon féltékeny volt, rám meg főleg. A végefelé egy nagy vita miatt megszakadt a kapcsolat, és nagyon összevesztünk, vagyis nem is összevesztünk, hanem inkább mondtam, hogy hagyjuk egymást, mert nekem így nem kell barát, hogy közben folyamatosan háborúzni kell, mert a barátnője féltékeny...

Én egyébként bele is voltam esve a srácba, vagyis nem tudom, nem fellángolás volt, talán nem is szerelem, de nagyon szerettem. Valahogy jobban lázba hozott mikor beszélgettünk, mint most.


Szakított a lánnyal, és elkezdtünk újra beszélgetni... Eddig valahogy úgy éreztem, hogy én erőltetem a kapcsolatunkat, vagyis nekem valahogy fontosabb volt, neki meg természetes volt, hogy valaki mindig megkérdezi, hogy mi van vele, vagy mindig mellette van. Most bocsánatot kért, hogy annyiban hagyta az egészet, és most nagyon kedves, de bennem valahogy bennem van még ez az egész, pedig nem vagyok haragtartó, de egyszerűen, mikor rámír, vagy hozzám szól, valahogy nem olyan, mint azelőtt... Nagyon kedves, és most jobban érzem, hogy őt is érdekli ez az egész, és ő is helyre szeretné hozni...


Hogyan "nézhetném el" neki ezt az egészet? Próbálom nagyon, de még mindig bennem van, hogy a lánnyal megint összejönnek, és ugyanaz lesz, mint azelőtt volt, és valahogy nem hiányzik most ez az egész így...


2012. febr. 19. 12:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezeket a kételyeket vele kéne megbeszélned, nem velünk. Amúgy én azt tudom, hogy ha igazi a barátság, akkor mindent meg tudtok oldani és meg lehet hamar bocsátani. Lehet maradnak benned rossz érzések, de ahhoz csak idő kell, hogy elmúljon, Viszont ha ilyen "tüskék" vannak benned és nem tudsz így se hinni a dologban, lehet nem kéne erőltetni.
2012. febr. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok,csak nekem egy lány miatt szakadt meg a kapcsolatom a másik lánnyal.Szóval a legjobb barátnőmet veszítettem el.Ennek már kb egy éve.Majdnem minden nap beszélünk,jóban vagyunk,néha összeveszünk,de nem olyan mint régen.Egyszerűen elveszett a bizalmam és nem tud olyan lenni ez a kapcsolat mint régen.
2012. febr. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!