Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha választani kellene, melyik...

Ha választani kellene, melyik idézet illene a legjobban a szerelmi életedre?

Figyelt kérdés

Vágyódás valakiért: ~Olyan vagy számomra mint egy álom, melynek beteljesülését, éjjel nappal várom, te vagy a fény, a sötét borús égen, gyere el értem, mert egyedül félek~



A szerelem:

~Olyan vagy számomra, mint egy csillagos ég, te jelented a mindent, te vagy a fény, borus napokon, mikor dörögés bele hasít a csendbe, én ott leszek mindig, sosem hagylak cserben~


Fájdalom, mert valakit elveszítettél:

~Még mindig fáj a pillanat, ahogy kiléptél az ajtón, szívemben az emléked, fájdalmasan markol, még mindig hallom, a sok szépet amit mondtál, a legjobban az fáj, hogy nem érzed ezt már~


2012. febr. 15. 20:50
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Nekem is az első:(
2012. jún. 19. 12:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!