Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha választani kellene, melyik...

Ha választani kellene, melyik idézet illene a legjobban a szerelmi életedre?

Figyelt kérdés

Vágyódás valakiért: ~Olyan vagy számomra mint egy álom, melynek beteljesülését, éjjel nappal várom, te vagy a fény, a sötét borús égen, gyere el értem, mert egyedül félek~



A szerelem:

~Olyan vagy számomra, mint egy csillagos ég, te jelented a mindent, te vagy a fény, borus napokon, mikor dörögés bele hasít a csendbe, én ott leszek mindig, sosem hagylak cserben~


Fájdalom, mert valakit elveszítettél:

~Még mindig fáj a pillanat, ahogy kiléptél az ajtón, szívemben az emléked, fájdalmasan markol, még mindig hallom, a sok szépet amit mondtál, a legjobban az fáj, hogy nem érzed ezt már~


2012. febr. 15. 20:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
3.
2012. febr. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

7)Köszönöm, ment a zöld kéz


8) Oké, tényleg nem témakörhöz illő, de ha van más idézet, te is nyugodtan másolhatsz be, nincs megtiltva, azért neked is ment a zöld kéz :)


9)Köszönöm! Ment a zöldkéz!

2012. febr. 15. 21:17
 13/21 A kérdező kommentje:

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.:


Köszönöm, zöldkéz ment:)

2012. febr. 15. 21:18
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Olyan vagy számomra mint egy álom, melynek beteljesülését, éjjel nappal várom, te vagy a fény, a sötét borús égen, gyere el értem, mert egyedül félek~


Ez tök jó:)Pont igaz rám:)

2012. febr. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha már megengedted hogy mi is másoljunk be a kérdésedhez szerelmi idézeteket:


"Nem mondom, hogy nem tudok nélküled élni, mert tudok. Csak nem akarok!"


Ez a legjellemzőbb az enyémre :)

3. válaszoló voltam :)

2012. febr. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

A szerelem:

~Olyan vagy számomra, mint egy csillagos ég, te jelented a mindent, te vagy a fény, borus napokon, mikor dörögés bele hasít a csendbe, én ott leszek mindig, sosem hagylak cserben~

2012. febr. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
2.
2012. febr. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Rám most ez:


"Amikor az ember úgy lesi-várja valakinek a jöttét, (...) és amikor a távollétében az ember nem tud másra gondolni, egyedül csak őrá, amikor semmi és senki nem fontos, csak ő, egyedül csak ő, és amikor az ember úgy érzi, most adni szeretne, mindent-mindent nekiadni, ráhalmozni - akkor szerelmes."

2012. febr. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.: Köszönöm-Köszönöm :)


A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.: Nyugodtan lehet másolni! Köszönöm hogy válaszoltál, és igaz az idézet!:)


A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.:

Köszönöm szépen! :)


A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.: Köszönöm szépen!


A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad: Köszönöm, én is így érzem azt hiszem,mint amit írnak az idézetben!


Zöld két ment mindenkinek!:)

2012. febr. 16. 14:09
 20/21 anonim ***** válasza:

Első.:-(

17/L

2012. jún. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!