Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik az erősebb, a házastárs...

Melyik az erősebb, a házastársi kapcsolat, vagy a nő és a gyereke apja közötti kapcsolat?

Figyelt kérdés
Ha a nő férjhez megy, de egy előző kapcsolatából van egy gyereke, akinek az apjával kiegyensúlyozott kapcsolata van, nem fog mindig vonzalmat érezni a gyereke apja iránt? Vagy így mindkét férfi jelen lesz az életében és ugyanolyan "rangon", vagy melyikhez fog érzelmileg "tartozni"?
2012. febr. 14. 09:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem érez vonzalmat az ex iránt. Általában. Nem véletlenül lett annak a kapcsolatnak vége, hiába van gyerek.

Ma már egy házasság pár hónap alatt megszüntethető. Viszont egy gyereknek örök köteléke van mindkettejükkel!

2012. febr. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is így van, ahogy az 1. mondja. Vége lett a kapcsolatnak. Nyilván egy életre lesz köztük kötelék, kapcsolat, mivel a gyerek miatt összetartoznak valamennyire. Ha a viszonyuk bármennyire rossz, akkor is a gyereke apja, ezt nem lehet másképp mondani. Vonzalom, mármint szexuális vonzalom elég ritkán van.
2012. febr. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Örülök ennek a kerdesnek, mert engem is foglalkoztat.


Valamiert nem müködött az a kapcsolat, vege lett, de a gyerekek iranti szeretet mindig ott lesz mindkettöjükben.

Az, hogy az a gyerek kire hasonlit, stb, mellekes, egy önallo kis leny.

En is tartottam kisse attol, hogy a parom, aki imadja a gyerekeit, akik az anyjukkal elnek, talan ebböl kifolyolag mindig is szeretni fogja az anyjukat, de ez nem mindig van igy, ha igy is lenne, többnyire szexualis vonzalom nelküli szeretetröl van szo maximum, mint egy jobarat, stb. (Ha jol belegondolok, egy gyerek születesevel mindketten oriasi közös elmenyben reszesültek anno)

Pont ettöl is felek kicsit, ha nekem lesz gyerekem vele, aki nekem az elsö, tud-e majd ugy örülni neki, mint az elözö kapcsolatabol született elsönek?


Na ez az, amin nem szabad gondolkodni. Elni kell az eletet, nem gondolkodni rajta. (Tanulom en is. :))

2012. febr. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!