Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? Segítség.

Most mit csináljak? Segítség.

Figyelt kérdés

A barátnőmbe bele van esve egy fiú. A barátnőmet nagyon zavarja ez a dolog, próbálja le rázni de nem megy neki. Ma is ki mentünk sétálni, és találkoztunk azzal a sráccal, barátnőmet állandóan fogdosta meg minden, a srác meg velem állandóan bunkózott. Majd mikor jöttünk haza, megmondtam a bnőmnek, hogy most be olvasunk annak a srácnak meg lerázzuk. Így is lett. Nagyon mérges lett erre a srác, és állítólag ki akar "csinálni" hogy most én mit keverek, meg hogy most a barátnőm azért nem akar járni vele mert hogy én lebeszéltem. Közbe barátnőm is tök ki van már miatta.:/ (Tudom, kicsit zavaros, és gyerekes, de nekem ez annyira fáj ://) Pedig én mindenkinek jót akarok, és mégis kegyetlenek velem.:( Félre ismernek az emberek.:( Meg még sorolhatnák egy csomó ilyen történetet. Mit csináljak? Valami jó tanács?


Előre is nagyon szépen köszönöm.


(Legyetek szívesek, ne nézzetek le.)


Egy lány.:/


2012. febr. 11. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:
a mai világban ez van ha segíteni akarsz akkor te vagy a legnagyobb sz...r hagyd őket kibontakozni ha a barátnőd nem akar tőle semmit intézze ő ha együtt mentek sétálni és a fiu oda megy menj odébb mert ha netán a barátnőd mégis csak akar tőle valamit akkor kiderül és te leszel a hibás
2012. febr. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

igaza van az elsőnek

segíteni akarsz,de te kerülsz bajba-tapasztalat,én is segíteni akartam egy bartánőmnek,mégis én lettem a rossz

2012. febr. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Barátnőddel összekarova bementek a területi redőrkapitányságra és zaklatásért feljelentitek az illetőt. Ennyi
2012. febr. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A legjobb, ha a barátnöd szól a szüleinek és azok meg leállitják a fiút.
2012. febr. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igaza van az első kettőnek,mostmár hárman vagyunk:PÉn már megfogadtam,hogy a barátnőim szerelmi ügyeibe semmilyen szinten nem fogok beleszólni soha többé,mert csak rosszul lehet belőle kikerülni.
2012. febr. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert ha párkapcsolatokról van szó,az ember néha állattá tud változni.Ez lemaradt.
2012. febr. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

utolsónak,kiegészítelek:nemcsak szerelmi ügyben,de másban sem fogok többé segíteni bartánőnek nem fogok,mert én leszek a rossz,mert segíteni akarok,őszintén elmondom a véleményem,nem pedig sunyizok

második voltam

2012. febr. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Barátnőm tényleg nem akar semmit tőle, legjobb barátnők vagyunk, szegény srác pedig bűn ronda.:/ Sajnos nem tudunk szólni a szüleinek, mert szinte lesz*rják a lányukat.:/
2012. febr. 11. 22:13
 9/9 A kérdező kommentje:
7.!! Én is most meg fogadtam, hogy nem szólok bele az ügyeibe, csak kimondhatatlanul idegesít! És a barátnőm is tőlem kér tanácsot.:/ Én meg csak az igazat mondom neki mindig.:/
2012. febr. 11. 22:15

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!