Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Első szerelem? EL lehet...

Első szerelem? EL lehet felejteni? Plátói?

Figyelt kérdés

Kérdésem az lenne,hogy el lehet e valaha felejteni az első szerelmet/ ami ráadásul plátói volt, több okból kifolyólag/Ezek az okok: Hatalmas kor különbség, feleség/ ez mondjuk neki nem jelentett akadályt/, és persze amellett hogy láttam rajta tetszem neki, ezen kívül érzelmeket biztosan nem táplált felém. Viszont nekem elég volt ahhoz hogy borzasztóan bele szeressek, az hogy tetszettem neki.

Nos szerelmes vagyok a férjembe, 8 éve együtt vagyunk és őszinte szerelmet és szeretetet érzek iránta, bármikor életemet adnám azért ,hogy ö életben maradhasson, ö meg a gyerekeink a mindenem.

De ez a bizonyos plátói ex, mégsem had nyugodni. Tegnap is vele álmodtam ami még mindig felkavar. És 8 éve hetente legalább egyszer vele álmodok. A 8 év előtt ez napi rendszerességgel bekövetkezett .

Rohadt egy érzés, mert én ezt nem akarom. Úgy érzem ez nem tisztességes a férjemmel szemben, nagyon szeretem,de az álmaimat nem tudom kontrollálni bármennyire is szeretném ezt.

Van rá ráció hogy egyszer elfelejtettem ezt a több évig tartó szerelmet és végre lelkiismeret furdalás nélkül szerethessem férjem?

Anyukám egyszer azt mondta az első szerelmet soha nem felejti az ember és egy kicsit mindig is szeretni fogja. Félek hogy igaza volt. :(

Most 26 éves vagyok de amikor beleszerettem abba a bizonyosba 15 voltam/ Fiattal nagyon de az érzelmeim sajnos nem egy tini lány rajongása volt hanem annál sokkal mélyebb/.

Tudtok valami okosságot mondani nekem? El tudom felejteni valaha?

Köszönöm a válaszokat!!


2012. febr. 9. 11:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%

Én is így vagyok a volt pasimmal. 3 évet voltunk együtt, én szakítottam, több ok miatt, mégis valamilyen szinten hiányzik, sokat álmodok vele, és most valahogy csak a sok jóra emlékszem vissza (bezzeg mikor otthagytam csak a rosszakat vettem figyelembe).

Nekem is van férjem, érzem, hogy nem ő a nagy Ő, de tudom, h az a bizonyos volt pasim sem volt nagy ő, szóval lehet még engem ezután fog megtalálni. És ha az a személy meglesz, akkor már a múltbéli személyek közül egy sem fog eszembe jutni. Ezt már tudom :(

Szóval biztos nagyon szereted a férjed, de lehet nem ő a nagy Ő, aki mindenmindenminden téren a tökély számodra. És nem csak belsőre gondolok, vagy külsőre. Ahogy más nézett rád már egykor, vagy hozzádért, vagy tett veled bármi pozitívat is, azt nehéz megtalálni másban.

2012. febr. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%

Anyukádnak igaza van abban,hogy az első szerelmet az ember nem felejti el.

Sőt,Idővel mivel nem teljesült be a szerelem(mert ha első ,és nem vele vagyunk akkor ugye nem teljesedett be) így idővel csak a szépre emlékezünk.Néha bennünk van a "mi lett volna ha" kérdés..

Bennem is van,pedig boldog házasságban élek..Mégis néha eszembe jut az első szerelem akibe még 14 évesen beleszerettem.Néha eljátszottam a gondolattal,hogy mi lett volna ha ő is érez irántam valamit,ha jártunk volna,ha ne adj isten elvett volna feleségül.De ilyenkor örülök hogy nem történtek meg.Így megmarad az első szerelmi szép emlékek..

Nem kell elfelejteni.Néha nem baj ha nosztalgiázunk.Te is tudod,hogy csak szép emlék..A férjed a mindened,és ez számít...

39/N

2012. febr. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
Én sem felejtettem el az első szerelmem, és 17 év után véletlenül újra találkoztunk. Azóta átkozom azt a napot... Erre mondják, hogy néha nincs rosszabb annál, mint ha valóra válnak az álmaink.
2012. febr. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Húú. Most berosáltattatok... Mi van, ha párom így van ezzel?


22/L

2012. febr. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Semmi becstelent nem követsz el, tekintve, hogy az álmaidat nem irányítod. Nekem is volt egy olyan plátói szerelmem, amiben összetört bennem valami, és a mai napig fáj rágondolni. De ez már nem a személynek szól, hanem a helyzetnek, a fájdalom emlékének. Vannak olyan élmények az életben, amiket sosem felejt el az ember, mert meghatározóak voltak, mert nagyban alakították a későbbi személyiségét és hozzáállását a dolgokhoz. De ne aggódj, ez biztos, hogy részedről sem szerelem már rég, hiszen írod is, hogy szereted a férjed. Márpedig kettőt szeretni nem lehet. :)
2012. febr. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
12%

Ezen ne lelkizz.

A ferfiak reggelenkenti merevedesehez az agy rendszerint szexualis toltetu almot kapcsol.

Szoval 100%, hogy a ferjed szinte minden ejjel mas novel szexel almaban.

2012. febr. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Bennem ugyan az első szerelem nem nagyon hagyott mély nyomot - 2 évig jártunk, a mostani páromért hagytam el, és nagyon jól tettem - de volt egy rövid intermezzo az életemben, és nagyon sokáig visszagondoltam rá. Akkor én ismét a mai páromat választottam, és sokáig kínzott a gondolat, hogy mi lett volna ha. Volt köztünk valami különleges, és megfoghatatlan. Néha eszembe jut, de már nem dobogtatja meg annyira a szívem, mint pár éve. Elfelejteni én sem fogom, nem is akarom. Szerintem neked sem kéne, csak egy kicsit elfordulni tőle, és a férjeddel felújítani a kapcsolatotokat. Vannak mindenféle praktikák, amivel kicsit feléleszthetitek a kapcsolatot, és majd így a férjed kerül a bizonyos vágyott helyére. Bár, ha ez kezdettől fogva így van, nem tudom, hogy valaha ki tudod zárni a szívedből. Azért sok sikert!
2012. febr. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem nem lehet elfelejteni, én is azt hittem hogy eltudom felejteni az első igaz szerelmemet, tévedtem.4évet voltunk együtt, másféléve szakítottunk de ismét egy pár vagyunk 1 hónapja, és soha nem engedem el, mert tudom ő a nagy Ő!


Bocsi ha nem a kérdésre válaszoltam.

2012. febr. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a sok választ aranyosak vagytok! :D

Nos ez a bizonyos plátói ex a család közös nyaralójának a telek szomszédja, úgyhogy minden nyáron találkozom vele, beszélgetünk is. Persze neki fingja nincs én mit éreztem irányában régen, mondjuk azt biztosan a mai napig látja rajtam hogy " folyik a nyálam utána" mert még mindig iszonyat jó pacák, pedig igen csak nem fiatal már.

Férjem is tud mindent róla, ö volt régen az akinek először kiöntöttem a szívem , az ö vállán sírtam ki magam majd szép lassan bele szerettem.

Amúgy így bele gondolva valószínűleg itt van a kutya elásva. Szerelmet már rég nem érzek iránta, de ugye midig is fontos volt számomra és ez így is fog maradni való színű. Szóval inkább a hiúságom nem hagyja elfelejteni, az hogy nekem miért nem sikerült becserkésznem? Illetve hogy mi lett volna ha? Meg persze biztosan az sem segít a dolgon hogy a kémia még mindig működik irányába, tehát szexuálisan nagyon is izgatja a fantáziám és ehhez gondolom az is hozzá járul, hogy férjem volt az első és reményeim szerint az utolsó férfi akivel szeretkeztem!

Egyszóval VÁáááááááááááá! Az lehet a legnagyobb bajom szerintem hogy lassan 4 éve itthon vagyok gyeden/gyesen gyerekeimmel, túl sok időm van gondolkodni,ábrándozni...na majd szeptembertől reményeim szerint dolgozni megyek majd hátha akkor ... :D

2012. febr. 9. 12:40
 10/14 anonim ***** válasza:

Engem is megmozogtat a plátó ex...én is 15 voltam:D mondjuk nem volt nagy a korkülönbség köztünk. Valami erősen mély dolog volt, mert évek múltán is (7 éve) ha látom mindig elkapja a dobogás a szívemet. Pedig van párom 5 éve akit nagyon szeretek.

Ezek az érzések csak vágyak és azért olyan erősek, mert sosem tudtuk meg, hogy valójában működhetett volna-e vagy sem.

2012. febr. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!