Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy jöttök ki a sógornőtökkel...

Hogy jöttök ki a sógornőtökkel, kedves feleségek? Mennyire részese az életeteknek?

Figyelt kérdés
2009. jún. 2. 13:40
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Imàdom a sogoraimat is, meg a sogornöimet is! Bàr ritkàn talàlkozunk, emailben tartjuk a kapcsit, ha meg összejövünk, megy az eszem-iszom és jokat nevetünk!
2009. jún. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Nincs sógornőm, miután a férjem egyke, az öcsém meg kilenc éves. :) Ha majd lesz, kb. húsz év múlva, akkor sem hiszem, hogy túl sok beleszólása lesz az életembe. Miért is lenne? Az öcsém felesége lesz, nem az enyém... Én sem fogok beleszólni az öcsém életébe, ő se szóljon bele az enyémbe. Ez ilyen egyszerű. :)
2009. jún. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
3 sógornőm van 1 a férjem "nővére",2 a tesóim felesége.Az utóbbiakkal elvagyok,de a férjem "nővére" egy taj idióta.Borzasztó ostoba,pénzéhes(ő és kedves anyós kitalálta,h csak úgy házasodhatunk össze a hazássági szerződést írunk)Persze a férjem mondta,h adok én nekik olyan h.szerződést h belezavarodnak:-)).Azóta nincs vele baj,mert nem beszél a két testvér 1mással.És az anyjával sem.Mintha nem is léteznének.Ergó,nekem sincs a férjem részéről sem sógornőm,sem anyósom.Persze nem csak ezért.
2009. jún. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

A nővérem férjével semmi bajom, imádnivaló, nagyon jóban vagyunk.

A bátyám barátnője az, aki évek után megváltozott, és már az egész családdal nem akar beszélgetni, semmi. Eddig mindent elmondtam neki, ő is nekem, aztán hirtelen 300 fokos fordulatot tett és már anyámmal sem beszél. Pedig mi mindig csak megvédtük, még akkor is mikor bátyám volt vele bunkó, vagy akármi! És mi volt a hála? A hátam mögött engem mondott el mindennek. Azóta sem jó a kapcsolatunk, de szerencsére már nem sokáig kell itthon lennem vele.

Párom részéről van egy sógornőm, de vele kb 3-szor találkoztam, eddig nem volt probléma, csak a hátam mögül hallottam, hogy azért féltékeny rám rendesen, mert az én gyerekeim majd ha lesznek, akkor továbbviszik apósom nevét és szerinte ezért majd többet kapunk mi, mint ők...

2009. jún. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
79%

Utsó vagyok.Azt elfelejtettem,h végrendeletet is íratott anyóssal,és kizárták az örökségből a férjemet.Ami minket nem érdelek,csak nem értem ,h hogy lehet valaki ilyen a saját testvérével.Nekem 2 testvérem van,néha vitázunk 1et aztán szeretjük 1mást,de soha nem tudnánk ilyet csinálni 1mással.

Annyi ebből a hasznunk,h azóta mióta nem beszélnek a férjemék,nagyon nyugodt az életünk.És ez jóóóóóó.:-)))))

2009. jún. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Nincs sógornőm, a férjemnek egy öccse van, őt nagyon szeretem, de nem nősülős fajta, úgyhogy szerintem az életbe nem lesz sógornőm. Én egyke vagyok:)
2009. jún. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
A tesóm feleségével jó a viszonyom, amikor találkozunk beszélgetünk, amúgy nem keressük egymást. A férjem öccsével is oké minden, mivel nem is látom:D:D Ez így tökéletes:D
2009. jún. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy a fiú testvérünk párjával a többen jól kijövünk, viszont a férjünk lánytestvérével sokunknak van problémája! pedig ha a másik oldalról nézzük, mi is valaki férjének a lánytestvére vagyunk. Lehet ők is így gondolkodnak rólunk... :)
2009. jún. 2. 15:11
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
A bátyjám felesége (sógornőm) nagyon rendes, sosem jön hozzánk üres kézzel, mindig hoz valamit a kisfiunknak, bár nem látjuk egymást nagyon gyakran. Kb. kéthavonta-havonta találkozunk, nagyon kedves, intelligens, sok mindenről lehet vele beszélgetni, nem hisztérikus, csak kényes ízlésű és válogatós sok mindenben, de ez engem nem érint, hisz én nem élek vele meg ez nem egy olyan egetrengető dolog. A sógorom (a férjem bátyja) messze él tőlünk és ha rajta múlna, 10 évig sem találkoznánk, mert egy szalmaszálat sem tesz keresztbe értünk, nagyon féltékeny ránk, mert az öccsének sikerült az, ami neki nem: van felesége és gyereke, neki meg csak a munka van, mert a pénznek él. Még nem is látta a gyerekünket, szerintem nem is kíváncsi rá.
2009. jún. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
100%
Szerencsére a bátyám feleségével jól kijövök. Nekem fontos is, hogy jó legyen a kapcsolatunk, mivel a bátyámat is nagyon szeretem. A párom bátyjával és feleségével nem mondhatnám, hogy jó a viszonyunk. Mivel ők nem keresik a társaságunkat, így én sem vagyok azon, hogy ápoljuk a kettőnk kapcsolatát. Én nem találkoztam velük lassan másfél éve. De meg kell jegyeznem, hogy a párom sem beszél velük valami sűrűn. Nekem elég az, hogy mi ketten és a testvéremék jól megvagyunk és az, hogy érzem,hogy fontosak vagyunk mi 4-en egymásnak.
2009. jún. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!