Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy álljak a dologhoz, hogy...

Hogy álljak a dologhoz, hogy ne legyen ideges?

Figyelt kérdés

Magántanuló akarok lenni,de ha anyukámnak mondom dühös lesz és azt mondja,hogy őt hagyjam az ilyen dolgokkal, ne fárasszam ezzel van elég baja.

Azért akarok magántanuló lenni mert sehol sem érzem jól magam, ez már a második középiskola és nem tudok beilleszkedni,mindenhol egyedül érzem magam, egyszerűen nem tudok beilleszkedni mert ilyen vagyok.Magamnak való, túlságosan is, és nem tudok változni, eddig nem telt,el úgy hét,hogy ne lógtam volna el egy óráról vagy egy egész napról, havonta elmondja az osztályfőnök,hogy kinek van a legtöbb (igazolt) hiányzása és mindig az első kettőben vagyok, betegségre hivatkozva szoktam hiányozni, meg nem veszik észre ha eltűnök utolsó órákról így igazolatlanom nincs.

Nem azért akarok magántanuló lenni,hogy hú de jó reggel nem kell felkelni meg,hogy nem kell tanulni ..... ezek nem érdekelnek.

Fogékony vagyok a tananyagra, így nem okozna olyan hatalmas nagy problémát,hogy egyedül kell tanulnom.

A családunk sem túl gazdag és jó lenne ha még valaki dolgozna így arra is gondoltam,hogyha már belerázódok,hozzászokok ahhoz,hogy egyedül tanulok egy fél év után dolgozni is elmehetnék, nagyon jól jönne a pénz, apukám már mondta is,hogy lehet,hogy csak az lesz az utolsó esélyünk ha elmennék dolgozni, bár ezt a magántanulós dolgot ő sem támogatná, mert semmi új dolgot nem támogat, de idővel megszokná.


2012. febr. 3. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha magántanuló leszel, akkor az esélyt is elveszed magadtól, hogy valaha megtanulj beilleszkedni.
2012. febr. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Tudom.

De sosem fogok beilleszkedni, itt velem van a baj, ha majd dolgozni megyek ott is lesz rá lehetőségem ha sikerül...

2012. febr. 3. 13:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? A szociális viselkedés fiatal korban kell megtanulni.
2012. febr. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A közjegyzőnek kell engedélyezni a magán tanulói státuszt és ehhez komoly indok kell az hogy te nem jössz ki másokkal nem ilyen indok
2012. febr. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Meglátjuk...ha igazad van akkor sajnos tartanom kell ezt az állapotot....
2012. febr. 3. 20:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Mit tehetsz mást? Majd dolgozni sem fogsz, mert a munkahelyen emberek vannak, és az enekd rossz? Nem bújkálhatsz örökké!
2012. febr. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!