Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az Alirán névről?

Mit gondoltok az Alirán névről?

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 21:39
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
100%
Az én kislányomat is így hívják és se nem csúfolják se nem mondják azt, hogy csúnya név...sőt eddig én olyan emberrel sem találkoztam aki ne azt mondta volna, hogy milyen gyönyörű neve van a gyereknek!És nem csak jóindulatból mondták...Sosem értettem, hogy aki nem a szokványos Dóra, Anna és társai nevet adják a lányaiknak azokat miért kell megszólni...a kedves hozzászólókra értem most ezt(nem csak az Alirán névre). Van akinek tetszik, van akinek nem. A becézésről pedig csak megint annyit, hogy látszik ki milyen kreatív...Irán és társai...picikét kell csak megeröltetni az agyukat egyeseknek és máris talált volna szebb és értelmesebb becenevet is, pl.: Alcsi, Lia.
2012. júl. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
100%
Azt, hogy ez a nevem
2013. aug. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!