Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha van valami problémám...

Ha van valami problémám páromon vezetem le a feszültséget!?

Figyelt kérdés

Van néhány olyan dolog, ami kihoz a sodromból és páromtól már számtalanszor kértem, hogy ne csinálja. (apróságokra gondoljatok, ő nem érzi a súlyát nekem pedig fontos) Aztán persze 1001szer is összeveszünk ugyan azon a hülyeségen. Néha azt is érzem, fel se fogja hogy megbánt. És mondja a saját igazát. ÉS persze nem jutunk düllőre.

Azt is mondta, hogy bármi bajom van mindig rajta vezetem le a feszültséget és ezen megkellene próbálnom változtatni.

Ez lehet, hogy igaz. Hogy változtassak rajta?


2012. jan. 24. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:

A párod nem fogja fel, hogyha az egyik félnek gondja van a kapcsolattal, az közös, megoldandó probléma.

Egyedül nem tudsz változtatni, max megpróbálhatod nem felvenni a bántását.

A zongorán négykezest nem tudsz egyedül játszani. Megpróbálhatod, de nem fog sikerülni, ráadásul jól el is fáradsz.

2012. jan. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy elfogadod ilyennek, vagy ráveszed valamiképp a változtatásra (bár úgy látom ez eddig nem ment), vagy tönkreteszed a kapcsolatotokat, ha mindig házsártoskodsz vele. Sajnos ezt tapasztalatból mondom.
2012. jan. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem ez úgy sikerült ha valamiért rá akartam förmedni akkor nem engedtem a vágynak és ha még fél óra elteltével se tudtam magam túltenni a dolgon akkor kezdtem bele de már sokkal nyugodtabban :)
2012. jan. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem ártana, ha kicsit részletesebben irnál, hogy mi az amivel felhúz - mert nem mindegy, hogy a tányért nem rakja a mosogatóba evés után, vagy másik nökkel randizik - hogy csak egész extrém eseteket mondjak. Ha valami kisebb dolog, akkor azon nem érdemes veszekedni, mert leszokni úgysem fog, ha eddig nem sikerült neki, ha meg valami komoly, akkor el kell döntened, hogy vagy elfogadod ezzel együtt, vagy szakitotok, megváltoztatni nem tudod soha.
2012. jan. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nos, hát elég hasonló a problémánk. Én elszámolok magamban 10-ig. Lehet, hogy közhelyes, de beválik. Mindig arra gondolok, hogy ha rajta vezetem le a feszkót, előbb utóbb megunja, és elveszítem. Mondanám, hogy igyál nyugtató teát, de nem ér semmit. Ha mérges vagy, vezesd le. Csak ne a párodon. Inkább menj el futni, csinálj felüléseket, vagy csak számolj el 10-ig.
2012. jan. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!