Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jártatok már úgy, hogy megroml...

Jártatok már úgy, hogy megromlott, vagy tönkrement a párkapcsolatotok az anyósotok viselkedésének köszönhetően?

Figyelt kérdés
2009. máj. 28. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de még fiatal voltam és türelmetlen és egészen másként láttam a dolgokat. Mi elváltunk. Mostani anyósom sem jobb, sem rosszabb, csak már másként kezelek bizonyos helyzeteket.
2009. máj. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nekem az édesapám nem fogadta el a férjemet. Nagyon nehéz idők voltak és nem is beszéltünk egy ideig. Mikor szakítottunk (miatta)akkor döbbent rá, hogy nem neki választok, hanem magamnak. Aztán összefutottunk, és jó ideig csak titokban találkozgattunk. Mikor kiderült, beletörődött, mikor bejelentettük, hogy összeházasodunk, akkor kezdődött előről az egész! Senkinek nem kívánom ezt. El sem akart jönni az esküvönkre. Aztán mégis ott volt. Azóta rájött, hogy azért mert férjhez mentem, nem veszített el.
2009. máj. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Minket épp most hagyott el a párom terhesen,az anyja miatt.Megvette a fiát egy házzal,mit meg nem ér neki hogy a fia elhagyja a családját.Borzasztóak ezek a dolgok.Veled mi történt?
2009. máj. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Uram isten.Komolyan elhagyott babásan?Vannak ilyen emberek,h a családját dobja el,azért mert anyuka magányos és keserű?Atya éééég.Szerintem ott nemcsak a mamával vannak problémák,hanem a férjeddel is.Lehet,h furcsán hangzik,de valszín hosszú távon jobban jársz.Tudom,h most tök rossz és nem könnyű most Neked,de később megköszönöd majd neki,h annak idején így döntött.
2009. máj. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Velem is megtörtént, már több, mint 15 éve... Néhány héttel az esküvőnk előtt, anyuci nagy örömére. Sajnos nekem is voltak babáim, akkor és ott nem születhettek meg. Aztán sok keserű év után találtam mást. De az anyós itt sem minden hiba nélküli. Szerintem ritka az a fiús anyuka, aki nem vetélytársat lát gyermeke párjában.
2009. jún. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nekünk, most úgy néz ki a házasságunk fogja bánni a férjem anyjának a viselkedését.
2012. febr. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!