Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell 7 hónapra gyereket...

Miért kell 7 hónapra gyereket szülni?

Figyelt kérdés
Szenvedés ez az egész élet, apám 7 hónapra született(meghalt amikor 10 voltam, most 25 vok), nyílván az idegrendszer, stb. nem fejlődik úgy ahogy kellene ilyen esetben, ezt veszem észre legalábbis, jó nagy szar az élet.
2012. jan. 18. 19:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%

szerintem ennek semmi köze hozzá

amúgy 7 hónap nem olyan veszélyes mint a 8 hónap, ne kérdezd miért, még az egyetemen tanultuk élettanból, hogy akkor a magzatnak pont úgy vannak a szervei, hogy nem olyan veszélyes

én apukám is 7 hónapra született. már 53 éves és jól van:)

gondolom szegénynek volt valami betegsége:(

sajnálom

miért most jöttek ki ezek nálad?

2012. jan. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy miért kell? Nyilván nem úgy rugdalták ki apádat!
2012. jan. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell? Miért, mit csinálna egy nő, ha a 7. hónapban megindul a szülés? Összeszorítja a lábát erősen, nehogy kijöjjön a gyerek? Férjem is, barátnőm is 7 hónapra született, semmi bajuk az idegrendszerüknek. Rossz helyen keresel okokat.
2012. jan. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, keresem az élet kifogásainak lehetőségeit, de akkor nem ez az.Köszi nektek, és tök aranyosakat, jókat írtatok!Köszönöm még1x!:)Minden jót Nektek!:)
2012. jan. 18. 19:36
 5/13 anonim ***** válasza:
89%

Ezt egy rossz topicba írtad. És keress valami segítséget, mert nagyon nem jó,hogy így gondolkodsz.

Hét hónapra születtem,aprócska voltam,beteg,de aztán összekaptam magam. Anya nem tehetett róla,hogy megindult a szülés... ilyen ostobaságokat hogy lehet kérdezni...

2012. jan. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

kérdező...


Im itt a szenvedés belül,

ám ott kívül a magyarázat.

Sebed a világ - ég, hevül

s te lelkedet érzed, a lázat.

Rab vagy, amíg a szíved lázad -

úgy szabadulsz, ha kényedül

nem raksz magadnak olyan házat,

melybe háziúr települ.


József A.

[link]

2012. jan. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én hét hónapra születtem. Lehet látszik az idegrendszerén az embernek, de hogy ezért meghaljon...hmmm...
2012. jan. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Egyébként jó tudni, hogy mások is születtek 7 hóra...Köszi válaszaitok!:)
2012. jan. 19. 00:38
 9/13 anonim ***** válasza:
88%

A sógorom született még hét hónapra, őt ráadásul 10 percig újra is kellett éleszteni, majdnem meghalt.

Most 16 éves. Egy "hibája" van, de abból is előnyt kovácsolt: hiperaktív. Szépen meg van emberesedve, 16 éves létére, és nem a konditeremtől és a fehérjeportól. Vöröskeresztes és időseknek fát hasogat, havat takarít, ha éppen van, emellett karatézik, fut, és rendészeti suliban átlag 4es tanuló. De ezért rengeteget küzd.

Arról ne is beszéljünk, hogy a kislányom tökéletes keresztapja.

Nézd.

Az életben vannak dolgok, amikben nem találsz igazságot.

Spontán vetélés, meddőség, halva születés.

A világban vannak igazságtalan dolgok.

Zézz át a Gyerekvállalás/Teherbeesés kategóriába!

Hány nő kérdez és küzd ott azért, hogy gyermeke szülessen, és hány éve!

Vagy: egy emberbe belecsap a villám. Miért pont abba az emberbe csap bele?

Sajnos ezen hiába rágódsz, ezekre nincs válasz. Ezeken csak továbblépni kell és lehet.

2012. jan. 19. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Legjobb barátnőm 6.5hónapra született!700gr volt. Legjobb barátom:4.5hóra.Ő 500 gr se volt. Ők is 26 évesek:)

A barátnőm egy elismert és ismert zenekarban énekel,nagyon jó hangja van!:) A srác meg egyetemre jár...

A nagymamám nem tdom mikorra született,de mégis meghalt amikor az apum 10éves volt.

Szomszédunk apukája egyik nap elment dolgozni és leborlt a vezetőülésre.Ott maradt,a szomszéd srác 14-15 talán max,apuja 40körüli életerős fiatal ember.

Egy volt oszt.társam anyukája meg összeesett az utcán és senki nem segitett neki,azt hitték drogos. Mire valaki észrevette h miért fekszik ott meghalt:( S neki otthon van a 3fia..26l

2012. jan. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!