Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A pároddal a közös szabadidőtö...

A pároddal a közös szabadidőtöket mivel töltitek? Van e valamelyikőtöknek olyan hobbija, ami a másik félnek zavaró?

Figyelt kérdés

Nálunk a következő a helyzet: párom nagyon sokszor ül a gép előtt, és órákat is eltölt ott. -Játék- Ez a közös szabadidőnk kb 80%-át foglalja magában, Neki ezen kívül van még egyedül töltött ideje, amit szintén játékkal tölt el.

Beszélgettünk már erről, többször is hangsúlyoztam hogy nem azzal van gondom hogy ily módon akar kikapcsolódni-szerinte én azt nem értem hogy ő ezzel lazít-, hanem az időt sokallom, amit erre áldoz, pláne úgy hogy a beszélgetéseink a közös tevékenységeink minősége és mennyisége ennek a rovására írható egyértelműen.

Nem szeretnék önző lenne, és megfosztani a hobbijától, de szeretném hogy legalább egyensúlyban lenne az együtt eltöltött idő és a privát hobbi

Ha hasonló helyzetben vagytok/voltatok, hogyan lendültetek túl ezen?


2012. jan. 16. 13:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
(Előző vagyok, mármint azon a napon, nem abban az órában:D)
2012. jan. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Mi közösen játszunk gépen, vagy PC-n vagy PS-en. Mindketten szeretjük a horror játékot, kooperatív módban játszunk, vagy kaland játékot játszunk ketten, fejtörős keresgélős, stb. Persze ki is mozdulunk, csak egy példa, hogy ha lenne rá igényed, akkor közösen is mehetne valami játék.

Ha olyan játékkal játszik, amibe nem tudok beszállni és nem érdekel a sztori, addig olvasok, netezek (van egy ősrégi laptop), el vagyok, mindig van valami kis apróság.

2012. jan. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
volt barátom pontosan ugyanezt csinálta, csak még durvábban. mikor nála aludtam, hajnal 3ig "beszélgetett" játék közben a csapattársaival és csakpodta az egeret stb.. nem sokkal később szakítottunk. a mostani barátom is szokott játszani, de szerencsére közel sem olyan sokat, mint az ex, meg ő mindig olyankorra időzíti, amikor nem vagyunk együtt. az összeköltözéstől kicsit félek, mert tudom, hogy akkor kénytelen kelletlen látni fogom játszani és nekem az nagyon rosszul fog esni, meg van bennem egy ilyen ösztönös dühreakció ilyenkor, szerintem az ex miatt.
2012. jan. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!