Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom még mindig az exére...

A barátom még mindig az exére gondol (azt hiszem), de nagyon szerelmes vagyok és nem szeretnék szakítani (21/L), mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már féléve együtt vagyunk. Amikor összejöttünk folyton majdnem sírva beszélt arról, hogyan szakítottak a barátnőjével, ha talált róla képet, mindig sokáig nézegette azokat, szóval úgy tűnt nagyon hiányzik neki. Beszéltem is vele erről, nyugtatgatott, hogy már csak gyűlöletet érez, mert megcsalta őt a lány, de nem igazán tudtam elhinni, volt hogy élőben is összefutottunk és teljesen átváltozott a közelében: nem törődött velem, csak őt bámulta, alig hagyta hogy megöleljem... A kapcsolatunk elején sokszor mondta, hogy engem nem szeret annyira mint a legelső barátnőjét szerette(ez egy másik ex). Mióta kiderűlt, hogy ez az ex is megcsalta azt mondja, hogy engem szeret a legjobban, és nem akar elveszíteni, de én nem tudok túl lépni azokon a dolgokon amik az elején történtek.


A másik amiatt nem érzem, hogy szeret: tudom, nem vagyok egy bomba nő, de azért rosszul esik, amikor megjelenik valami koncerten egy dögös barátnő, és én le vagyok sz*rva...


De mindezek ellenére(én mindenről szólni szoktam, mindent megbeszélünk, ő is szól ha zavarja valami, de az én oldalamról nem ért semmit az hogy elmondtam neki mi bánt) továbbra is azt mondja, hogy nagyon szeret. Mit tegyek, hogy elhiggyem neki?


2012. jan. 14. 13:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott. Szánalmas, gyáva és hazug. Nem akar egyedül lenni, és ezért van veled, csak kihasznál. Emellett neked is változnod kéne, a szexualitáshoz való viszonyodon javíthatnál. Gondold át, mi okoz problémát, az érintés, a szag - esetleg fordulj orvoshoz. Következőre talán nem azért jelentkezik majd probléma, mert a barátod egy balf*sz, hanem a "frigiditás" miatt.
2012. jan. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 bánomisén ***** válasza:
100%

Vajon akkor is győzködne-e téged a szeretetéről, ha az ex-barátnő felajánlaná neki az újrakezdést? Szerintem nem. Egyszerűen csak kihasznál, könnyebb üres szavakkal megtartani valakit, mint felszedni valaki mást.

Szerintem te ennél többet érdemelsz, viszont ettől a pasitól többet nem fogsz kapni. Ha úgy alakul majd az élete, villámgyorsan le fog cserélni másra. Ne várd meg.

2012. jan. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, a férjemet a viharos válása után ismertem meg. Exnejéről mesélt, ha kérdeztem, illetve ha előttem hívta telefonon, akkor puffogott egy sort róla.

Azóta ha én hozom szóba, inkább terel, hogy "ne, nem is akarok rá gondolni". Szóval ha valakit tényleg idegesít az exe, az inkább nem foglalkozik vele.


A tetteknek higgy, ne a szavaknak. Mondani bármit lehet, én is nagyon hitelesen elő tudnám adni neked, hogy szerelmes vagyok beléd és pont annyi igazságtartalma lenne, mint a barátod monológjainak.


Én is saját káromon, húszas éveim elején tanultam meg, hogy a tetteket kell nézni, nem a szavakat.

2012. jan. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Velünk ugyanez volt a helyzet. 20 évesek vagyunk. voltunk. Én szakítottam, mert mindig az eszén járt a gondolkodása a lánynak, és ezt megelégeltem. Tedd te is ezt. Szar lesz, nekem is szar, de meg kell tenni. És nekem volt igazam. Szakításunk után azonnal az exéhez rohant, gondolom volt egy gyors menetük és ő is leszarta. Most hoppon maradt. De NE ENGEDD vissza!!!
2012. jan. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Eleve nem lennék senki sebtapasza, na nehogy már az én vállamon zokogja ki a pasi az exe elvesztését, miközben velem van együtt! Amúgy jól érzed, nem szeret téged, vagyis legalábbis biztos nem szerelmes beléd úgy mint te belé. Elképzelhető, hogy barátként, támaszként szeret, de ilyen kinek kell? A pasi szeressen viszont ugyanúgy, különben időpocsékolás az egész. Ez a kapcsolat addig fog tartani, amíg a barátod bele nem szeret valakibe. Az meg amellett, hogy őrülten fog fájni, nagyon megalázó lesz. Hajítsd ki ezt a pasit, hadd bőgje ki magát egyedül, ennél jobbat érdemelsz és ezt te is tudod!
2012. jan. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ja és egyébként ha mélyen magadba nézel te is rájöhetsz, hogy azért nem kívánod a szexet, mert te is jól tudod, hogy nem szeretnek viszont szerelemmel. Nekem is volt egy ilyen pasi régen, én halálosan szerelmes voltam ő meg csak szexelni akart velem összejárni. És egyszerűen nem élveztem a szexet vele, mert tudtam, hogy ő nem szerelmes.
2012. jan. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!