Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem, már nem vagyok...

Úgy érzem, már nem vagyok szerelmes, de szakítani sem "merek". Mit tegyek?

Figyelt kérdés

4éve vagyunk együtt, első komoly kapcsolat mindkét részről, már nem vagyok szerelmes belé, nem is hiányzik ha nincs velem. Néha úgy érzem ő is valami hasonlót érezhet, bár szerintem jobban szeret engem, mint én őt. De jó barátomnak tartom, és meg tudom vele beszélni a gondokat, bár elég gyakran veszekszünk, nem kell titkolóznom. De úgy gondolom ha ezt a bizonytalanságomat megosztanám vele azzal visszavonhatatlanul vége lenne a kapcsolatnak. De talán érzi hogy nincs minden rendben, ezért viselkedik velem kissé távolságtartóan.

Azt hiszem még most kellene szakítani mielőtt gyűlölködésbe menne át a dolog, de úgy valahogy mégsem merek. Félek hogy mi lesz ha szakítás után újra akarom őt.

Hogyan tisztázhatnám le magamban az érzéseimet, és hogyan szakítsak ha arra kerülne a sor? Gondolom sokan voltak már ilyen helyzetben.

23/L


2010. okt. 2. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!volt egy 3 éves kapvsolatom!ugyan ezt éreztem!én léptem, szakítottam és felszabadultabb lettem!nem bántam meg!ő nagyon szeretett még, de csak akkor jött rá mikor szakítottam!sajnáltam nagyon, de nem működött már!azóta van párom és egy 5hós fiam!gondold át!de ha nem vagy benne biztos akkor lehet még megmenthető, én lépnék az biztos%Ja és nekünk is akkor az volt az első komoly kapcsolatunk!
2010. okt. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A szerelem egy idő után elmúlik,nem lehet,hogy már a szeretet van jelen a kapcsolatban?Mert az teljesen normális.

Ha nem igy van akkor légy bátor és merj lépni.

2010. okt. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, én is valahogy így érzem hogy csak a szeretet. Ha nem szeretném akkor biztosan könnyebb lenne szakítanom. 23évesen azért vágynék kicsivel több szenvedélyre. Elég sokszor beszélünk egymással olyan hangnemben, hogy úgy érzem nincs meg köztünk az a tisztelet, ami egy kapcsolat alappillére.(a veszekedések eldurvulnak)

Közös terveink sem igazán vannak, de mégis csak ő nekem az első igazi szerelmem.

Ha szakítanék vele különösebb hátrány nem érne mivel nem élünk együtt, nincsenek olyan közös dolgaink ami miatt sokszor kellene újra találkozunk, de mégis nagyon nehéznek érzem.:(

2010. okt. 2. 14:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát igen! Talán jobb lenne ha tiszta vizet öntenétek a pohárba. Persze folytatni is lehet a kapcsolatot de szerintem nem sok értelme van. Lehet, hogy most még barátokként tudtok elválni de később már nem.
2010. okt. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem az, hogy valakik nem tudnak beszélgetni nem a kapcsolat hibája, hanem az saját hibájuk... Tudom, ez furcsán hangzik, de ha ti egymással nem tudtok normálisan beszélni, mással se fogtok, úgyhogy először is át kéne értékelni a viselkedést, utána fikázni a párodat, hogy kevés a szenvedély , meg stb. (Tapasztalatból beszélek, hasonló helyzeteken próbálom átverekedni magam a párommal, nálunk szerelem is van, de már fakult szeretetté régebben, ezek miatt.. De nem adjuk fel, amíg látjuk -akár apró- értelmét )
2010. okt. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!