Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki ismer egypetéjű ikerpár...

Valaki ismer egypetéjű ikerpárokat itt? Esetleg szülők?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Arra lennék kíváncsi, hogy ti mennyire látjátok "bennük" a hasonlóságot(belsőre értem)? Mármint tényleg igaz, hogy az egyik iker dominánsabb szokott lenni, mint a másik? Viselkedésileg az egyik lehet visszahúzódóbb a másik pedig nyitottabb?

Előre is köszi a válaszokat!


2012. jan. 12. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Igen. Több ikerpárt ismerek, és unokáim között is van ikerpár. Külsőleg nagyon hasonlítanak egymásra, de a természetük eltérő. Kicsi korban még nem annyira vehető észre,de iskolás korban már igen.
2012. jan. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Nekem is van a rokonságban ikerpár. Tökéletesen igaz rájuk a megállapításod. Az egyik vagány, nyitott, a másik inkább befelé forduló, magának való emberke.
2012. jan. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
33%

Nekem van ikertesóm, igaz kétpetéjűek vagyunk, de mindegyiknél ugyan úgy igaz, hogy egyik fél dominánsabb, mint a másik, hisz már a méhben "küzdeni kell" az életben maradásért. Nálunk így 19-20 as éveinre kialakult, hogy egyikőnk sem nyitottabb/zárkózottabb a másik. Ha az egyikőnk kezdeményez egy beszélgetést a másik csöndben marad és fordítva.

20/L

2012. jan. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%
Én ismerek egy egypetéjű ikerpárt, már felnőtt családos férfiak. Az egyikük beszédesebb, határozottabb, nevetősebb, míg a másikuk komolyabb, csendesebb.
2012. jan. 13. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%
Nekem egypetéjü iker fiaim vannak, már felnöttek, és a természetükben elég sok eltérés van, az egyik sokkal nyitottabb mint a másik.
2012. jan. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az unokatesóim (habár egy neműek) két petéjű ikrek, sem külsőleg, sem tulajdonságaiban nem hasonlítanak egymásra.

Van egy egypetéjű ikerpár ismerősöm a községben ahol lakunk, ők egyformán néznek ki és a természetük is egyforma.


Szerintem az egypetéjűeknél is úgy van, hogy van akikre igaz, van akikre nem.

2012. jan. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2012. jan. 13. 12:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!