Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen kapcsolat van általában...

Milyen kapcsolat van általában egy felnőtt egypetéjű ikerpár között?

Figyelt kérdés
25 éves pasik, egypetéjű ikrek és nemrég ismerkedtem meg velük. Egyszerűen nem értem őket... együtt laknak, de teljesen különböző dolgokkal foglalkoznak, amikor együtt vannak akkor alig-alig szólnak egymáshoz, ha kocsival mennek, akkor nem elől egymás mellett ülnek, hanem egyikük hátul és elől bárki más, aki velük van, de közben meg nagyon hirdetik, hogy ők milyen jó testvérek és hogy szeretik egymást, de nagyon nem ez látszik, sőt inkább az, hogy egyikük sokkal sikeresebb a munkában és a másik nem szeret az árnyékában élni. Szeretném jobban megismerni őket, mert külsőre pont az ideáljaim, de annyira titokzatosak nekem... Mennyire van szoros kötődés köztük? Milyen egyáltalán egy ikerkapcsolat felnőtt korban? És én hogyan ismerkedhetnék, külsőre nem tudok köztük választani, de úgyis megtudnák, hogy mindkettővel randizom... Én mit tehetnék? Ha próbálkoztam az egyiknél, akkor a másiknál már nem lehet, igaz?
2009. jún. 29. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hogy milyen kapcsolat van köztük?

Biológiailag:mivel egypetéjű ikrek,a génállományuk 100%-a közös:)

Ebből látszik,hogy a genetika sem magyarázza meg teljesen az emberi természetek és hajlamok különbözőségét.

Egyébként a szakirodalomban nagyon sok olyan esetet írtak le,amelyekben az ikrek,még ha személyiségük teljesen különböző volt is,sokkal erősebben kötődtek egymáshoz,mint egy átlagos ikerpár.Például saját maguk által kifejlesztett,mások által érthetetlen nyelvet használtak egymás között.

Én még sosem randiztam senkivel,akinek egypetéjű ikertestvére lett volna,úgyhogy ebben nem tudok tanácsot adni...Nekem először egy kicsit mindenképp bizarrnak tűnne,hogy a kedvesemnek van egy hasonmása.De gondolom, később megszokja az ember,hiszen a másik iker,mint ahogy te is írtad,teljesen más ember,eltérő lelki alkattal.

Azt viszont,hogy melyiküket választod végül,neked kell eldöntened!

Szerintem egyszerre mindkettejüket semmiképp se vállald be:)))

2009. jún. 30. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocs,helyesbítek:sokkal erősebben kötődtek egymáshoz,mint egy átlagos testvérpár vagy egy kétpetéjű ikerpár...
2009. jún. 30. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az én páromnak is van egy ikertestvére, igaz, ők kétpetéjűek. Teljesen mások, nem is beszélnek egymással egyáltalán. 200 km-re laknak egymástól, de régebben sem jöttek ki, a testvére mindig meglopta, hazugságokat terjesztett róla... egyszóval kissé rosszindulatú.

A párom viszont ezt nem tolerálja, ő teljesen más típus, így nem is találkoznak. Őszintén szólva sokszor azt is elfelejtem, hogy van ikertestvére, annyira nem része az életünknek.

Szóval szerintem sok egyedi eset van, mindenképp ismerkedhetsz velük, rögtön ki fog derülni, melyik tetszik neked. Az egyik barátnőm ezt úgy oldotta meg, hogy egyszerre hívta el az egypetéjű ikerpárt egy egész délutános programra, mozi, vacsi, múzeum stb. Hivatalosan nem volt randi, inkább egy baráti találka. Azóta már két éve együtt van az egyikükkel. :))

Szóval érdemes megpróbálni.

2009. jún. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!