Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem kedvel a legjobb...

Miért nem kedvel a legjobb barátnőm nagyapja?

Figyelt kérdés
a barátnőm szüle meghaltak, a nagyapja nem kedvel és ezt már szóvá is tette előttem. Nem találkozok barátnőmmel csak hetente 1-2 alkalommal, olyankor elmegyünk vásárolni, vagy beszélgetünk egyet. Akkor még megérteném, hogy nem kedvel, ha minden nap ott lennék, de nem így van. Szó szerint, ha barátnőm valami rosszat csinál, pl.: kap egy 2-est akkor is azt mondja a nagyapja, hogy az én hibám. Nem járok bnőmmel bulizni sem, nem keverem bele semmi rosszba, nem cigizek, nem iszok. Van olyan, hogy a nagyapja elengedi discoba, de hozzánk (2 házzal arrébb lakunk) nem engedi át. Félek átmenni, mert máris leordítja a fejemet... 15/L
2012. jan. 9. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Két lehetőség van:

- Jó oka van arra, hogy ne kedveljen téged, csak te ezeket nem veszed észre magadon

- alapban, ránézésre ellenszenves vagy neki.


Más lehetőség nincs. De olyan nem létezik, hogy egy nagypapa minden ok nélkül utáljon egy kislányt. Nem tudom milyen vagy belsőre-külsőre, de a papi nem akarja, hogy az unokája hozzád hasonló legyen.

2012. jan. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szia

hát ezt a barátnődnek is megmondtad ? és beszélned kéne a nagyapjával szerintem :/ vagy kérdezz rá hogy mért nem mehet át hozzátok a legjobb barátnőd ?

2012. jan. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, szerintem azért fogja rám azokat a dolgokat amiket bnőm rosszul csinál, mert velem van a legjobb-ban és valakire rá kell, hogy fogja a dolgot. A tanulmányi eredményem sem rossz. 4,5 az átlagom is, és egyszerűen nem értem..
2012. jan. 9. 17:28
 4/6 A kérdező kommentje:
De volt olyan időszak amikor nem volt velem ilyen... az utóbbi 2-3 hónapban viselkedik csak így.
2012. jan. 9. 17:30
 5/6 Timcso1702 válasza:
Az is lehet, h halott rólad valamit, ami nem tetszik neki, és lehet, h amit halott nem igaz, csak ő elhiszi...
2012. jan. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A nagyszülők még egy más korban, más elvárásokkal nőttek fel. Meg nem tudom, mennyi idős a papa, de akár szenilis is lehet már. Az is erre utal, hogy lazán leordít egy számára végül is idegen gyereket. Az én dédim minden barátnőmet lehuligánozta, aki nadrágban volt, hiába magyaráztam neki, hogy manapság a nők már nem csak szoknyát hordanak.
2012. jan. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!