Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kihűlt a párkapcsolat...

Ha kihűlt a párkapcsolat (átmenetileg akár), akkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Párom sokat dolgozik, elhanyagol, és semmi szórakozási lehetőségünk nincsen.... pénz, és apósék miatt.Alig szexelünk, és ő állandóan csak filmeket nézne, vagy internetezik. Nem tudom, mit tegyek, de én szeretnék úgy élni, hogy dolgozzunk is, és éljünk is.... De ő állandóan fáradt, és alig lehet rávenni akármilyen kikapcsolódásra a filmnézésen kívül.....
2009. máj. 24. 16:51
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
80%
én csak annyit tennék hozzá, hogy a jó nőket is unja otthon valaki. Ne hibáztasd magad, legalább is a külsőd miatt ne! Beszélgessetek, ilyenkor csak az segít szerintem. Nálunk legalább is mindig így szokott lenni, csak sajnos mi nem tudjuk véglegesen megbeszélni soha, mert mindig előjönnek a problémák. Én már azon gondolkodtam, hogy már nem töröm magam és befejezem, de akkor a párom kezd el kedveskedni. Fura egy helyzet, én nem látok belőle kiutat.:(
2009. máj. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon sajnálom a fiatalabb generációt, azokat, akiket ennyire beszippantott a számítógép. Szerintem nálatok nem arról van szó, hogy megunt benneteket a párotok, hogy ellaposodott a kapcsolat, hanem az a baj, hogy kialakult egyfajta erős függőség a játékok, az internet iránt. Sok férfit, de egyre több nőt is ismerek, aki szívesebben él az internetes álomvilágban, minthogy a valós kapcsolatait ápolgatná. Az ilyen embereknek szabályos megvonási tünetei vannak, ha elrángatják őket a számítógéptől. XXI századi csapás:(.
2009. máj. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

na kkor én is csatlakozom

.nálunk is ez a téma ,de nálunk nem gép van.meg film ,hanme alvás.elegem van már

pont ma veszekedtünk,ez miatt. kinek kell irnom priviben ,ha cstlakozni akarok.

2009. máj. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom 3 hónapja elvesztette a melóját, és azóta csak a sz.gépen ül, max wc-re jár ki, és egész nap kávét iszik, hogy tudja bámulni a monitort. Kifogytunk a közös témákból, ha szólok hozzá ált. meg se hallja, vagy ha válaszol, akkor is a gép mögül. A szex is ritkább lett, egy filmet se tudunk megnézni, nem akar kimozdulni, csak nő a haja meg borostásodik :) Nekem ebből elegem lett, pedig sokat sírtam és próbálkoztam, de most szombaton el fog költözni. Nem tudom, hogy ez új jelenség-e, de egy jó nővel is megesik sztem, nem a külsőhöz van köze, és nem hinném, hogy mi nők vagyunk a hibásak. Tovább kell lépni
2009. máj. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Talán nem kell minden igényét kielégíteni... És talán fogadd el magad olyannak, amilyen vagy: magad légy, és ne hozzá igazodj. Valamint sosem leszel olyan, mint a volt barátnő, mert két különböző ember vagytok (ő se lehetne olyan, mint Te).
2009. máj. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Nekem ha írtok priviben, akkor tudunk beszélgetni erről, mert eddig azt hittem, hogy csak velem van ez....
2009. máj. 25. 09:23
 17/23 anonim válasza:

Sziasztok!


A párom és én elolvastuk Gary.Chapman:Egymásra hangolva című könyvét, és most alapjaiban véve kezd megváltozni a kapcsolatunk jó irányba. Ír olyan sikeres példát is, amikor a férj nem volt együttműködő, de mégis javult a házasságuk, kapcsolatuk minősége. Gary Chapman Egymásra hangolva könyve leírja a kulcsot a sikeres, és mindkét fél számára boldog házassághoz. Szeretettel ajánlom minden házaspárnak! Valóságos kincs, gyémánt ez a könyv!


Üdvözlettel,

Márti

2011. júl. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Snoopy74 válasza:
sziasztok,Új vagyok de a problémám ugyanez.nem vagyok csúnya,veszekedős,bika vagyok de nincs gyerekem,talán ez is a baj,ma a karácsonyon vesztünk össze.Elmegy dolgozni,alszik,eszik,veszekszik.vagy hétvégén(ma is) alszik,tv.-zik.Ezt szokta meg,elkényeztették,lusta túliskolázott,de a "régi anyuka dolgai végett" gátlásos,félős.szinte sose van nálunk párkapcsolat.Most meg a szomszéd dolog,nem ütött vissza.semmi.ez már komoly.De miért én költözzek,minden
2011. szept. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 Snoopy74 válasza:

Sajnálom,én egy önimádó,elkényeztettet okoskodással tele,önsajnáló pasival élek,nem könnyű.Szex nincs,a mami korlátozta régen,mindentől fél,álarcot visel mások előtt,de én alul iskolázott vagyok.szerinte.nem vagyunk 4 éve együtt.Csak kritizál,veszekszik,persze rák,ahogy az anyám is.lusta egész nap döglik.Nem tudom mit tehetnék.

Időközönként úgy érzem szeretem,de ez a hülye rendszer mindenkit kikészít.vita vita,nem vagyok csúf,és Bika vagyok. nem értem.

2011. szept. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Snoopy74 válasza:
Én az a fajta vagyok,örülök ha megjön,puszilom,ha látom van baja megkérdem mi az.Finomakat főzök,de lehanyagol.Ami történik vele azt elmondja,ennyi.De mindent túl stresszel,a baj házhoz jön.Azt elsikálja,rám keni,nem véd meg.Ha tudtok egy terrier kiskutyát szívesen befogadom.
2011. szept. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!