Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kihűlt a párkapcsolat...

Ha kihűlt a párkapcsolat (átmenetileg akár), akkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Párom sokat dolgozik, elhanyagol, és semmi szórakozási lehetőségünk nincsen.... pénz, és apósék miatt.Alig szexelünk, és ő állandóan csak filmeket nézne, vagy internetezik. Nem tudom, mit tegyek, de én szeretnék úgy élni, hogy dolgozzunk is, és éljünk is.... De ő állandóan fáradt, és alig lehet rávenni akármilyen kikapcsolódásra a filmnézésen kívül.....
2009. máj. 24. 16:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem akarlak elkeseríteni, de a párkapcsolatok, ha kihülnek, már nagyon ritkán állnak helyre, mert ahhoz mindkét félnek akarnia kell a változást. Az esetedben is te tettre kész vagy, míg a párod nem az. Szervezz meg valami kinti programot úgy, hogy ő ne tudjon róla előre. Mondjuk bográcsozzatok (ha olyan helyen laktok). Te ha előbb hazaérsz mondjuk egy pénteki napon a munkából, készítsd elő a dolgokat és várd a késszel. Ha már minden elő van készítve, nem fog nemet mondani. Aztán haladj apránként nagyobb dolgok felé. Egyébként elmondtad neki őszintén, hogy hogy érzel? Ugyanis fontos, hogy tudja konkrétan.
2009. máj. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ugyanebben vagyok én is,kivéve a sok muka,és após nélkül!!

Én is tanácstalan vagyok!

A játék a gépen előbbre való,sex ritka!

A fimek meg engem nem érdekelnek!

2009. máj. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszolónak!

Írhatsz privátba is nekem, mert érdekelne, hogy hogy van nálatok, hogyan éled meg... stb... én nem tudom már mit tegyek... Néha már azt hiszem, hogyha sokkal jobb nő lennék, akkor biztosan nem hanyagolna el....

2009. máj. 24. 17:26
 4/23 anonim ***** válasza:
73%
Irtam priviben!!Utolsó vagyok:)
2009. máj. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
84%

Én is csatlakozom az előttem szólókhoz.:(

Hasonló cipőben járok,egyszerűen tanácstalan vagyok.

Fontosabb neki a számítógépes játék,esténkent a meccs,meg a max 2 napi edzés,én meg reggel 7-től,este 9-ig dolgozom általában,de még szakítanék rá időt,ha ő nem lenne rá túl "fáradt".Én is magam hibáztatom,egy picit molett vagyok,de ő sem vékonyka alkat,és állandóan gyötör a féltékenység hogy biztosan amikor adódik rá alkalma,nem szalasztja el.A volt barátnője vékonyka és még mindig szerelmes belé,felkínálkozik neki(sms.ből tudom)Pedig tényleg igyekszem minden igényét kielégíteni.És még a nyáron lesz az esküvőnk.Kétségek közt vagyok mit tegyek,nem gondoltam másnak is van hasonló problémája.

Ti mit tennétek?Velem lehet a baj,vagy csak tényleg ennyire fntos neki a sz.gép is?

2009. máj. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
62%
utolsó vagyok.Nekem is írhatnátok privátban!Örülnék neki:)
2009. máj. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
81%

Szia előttem szóló!:)

Én irtam még erről a dologról!!Én ne tudok tanácsot adni,mert ebben vok én is:(Csak nálam nincs ex...

2009. máj. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
85%

Én alapvetőleg olyan típus vagyok, aki időnként ad egy csókot a párjának, megölelgeti, és őt ez teljesen kielégíti. A páromnak viszont nem elég ennyi, neki szüksége van arra, hogy időnként legyen egy-két óra, amíg csak egymással foglalkozunk, egy-két havonta egy nap, amikor sétálunk kirándulunk és közben beszélgetünk. Ő ezt nekem elmondta, és bevált, sőt nekem is jól esik, hogy többet foglalkozunk egymással.

Szerintem te is mondd el, hogy mit szeretnél tőle. Több dolog miatt is "elhanyagolhat". Erre is kérdezz rá. Lehet, hogy te sem adod meg neki, azt amire szüksége van, és ő nem is tudja, hogy te elégedetlen, vagy mert ami szerinte fontos, azt megadja neked, és egyszerűen csak máshogy fejezitek ki az érzelmeiteket. (Van egy könyv, ami erről szól, én is mostanában akarom elolvasni, ha lesz időm rá. Gary Chapman: Egymásra hangolva)

Vagy pedig olyan dolgok nyomják a szívét, amikkel nem akar téged terhelni, de annyira nyomasztják, hogy nem képes felülemelkedni rajtuk.

2009. máj. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
62%

Előző vagyok megint. (Miközben írtam sokan válaszoltak.)

Elsőre reagálva. Tény, hogy nagyon nehéz egy kihűlt kapcsolatot regenerálni, de lehetséges, csak sok türelem és kitartás kell hozzá. Mi sokszor jutottunk el addig, hogy majdnem szétmentünk, mégis együtt maradtunk, és megérte.

Még valamit: a Gary Chapman-könyv szerint öt szeretet-nyelv van: elismerő szavak, minőségi idő, ajándékozás, szívességek, testi érintés. Figyeljétek meg, hogy a párotok ezek közül mit nyújt nektek, valószínűleg arra van neki is szüksége. És tényleg ajánlom a könyvet, majd ha végre elolvastam, bővebben is írok róla. Ha valaki kéri. :-)

2009. máj. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ez a helyzet,és ugyanolyan tanácstalan vagyok... Az én párommal az baj,hogy nagyon szeret inni.Nem azt mondom,hogy alkoholista,de hétvégén mindig leissza magát a sárga földig :( Tegnap együtt mentünk haza és azt énekelgette,hogy k** vagyok :'( Utána persze egyből kapcsolt,és könyörgött,hogy ne hagyjam ott,mert nem komolyan gondolta,csak azért mondta,mert részeg:( De én mááár nem bírom :((((((((((((((((
2009. máj. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!