Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 13 éves lányt szeret, mit...

13 éves lányt szeret, mit csináljak?

Figyelt kérdés

A fiam 23 éves és egy 13 éves lánnyal levelezik akibe szerelmes és most oda akar utazni. Hiába mondom neki,hogy ez büntetendő,mert még gyerek az a lány február 19-én lesz csak 13.Hiába nőies még gyerek!

Láttam régen egy videót amibe egy 13 éves lány gyereket szül és azóta még lett neki 2 gyerek. Ott a fiút lezárták 2 évre.

Sehol nem találom.Azt a videót ha megmutatnám neki,akkor lehet,hogy el áll attól,hogy oda menjen.

Kérlek titeket segítsetek megkeresni az a videót.Nem olyan rég ment a TV-be is.

Előre is kösz.


2012. jan. 9. 08:41
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Mikor 13 voltam 1 évet jártam egy 21 éves sráccal. Mi is messze laktunk eygmástól, leveleztünk, aztán találkoztunk(titokban, a szüleim nem tudták, azt hitték a barátnőimhez megyek) De persze soha enm aludt ott, csak 1 délutánt töltöttünk együtt, sétáltunk, fagyiztunk, max csókolóztunk. Soha nem feküdtünk le, nem is próbálkozott, tényleg szeretett. Valószínűleg a te fiadnak is problémái vannak a korabeli lányokkal, ezért kezd nála sokkal fiatalabb, más városban élővel, ez elég tipikus eset. Ettől még enm lesz perverz pedofil, csak egyszerűen szeretetnre vágyik, és az ilyen kislányoktól kapja meg, mert valljuk be, abbana korban bárkibe beleszeret egy lány, ha az szépeket mond neki. Csak ne menjenek tovább...

Szerintem is beszélj a lány szüleivel, tudd meg, hogy mit gondolnak. A fiadnak meg ajánlok egy pszichológust, nyilván problémái vannak, azért kezd egy ilyen kislánnyal.

2012. jan. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Kedves 14:36! Jó ,hogy ezt leírtad,mert elgondolkodtató.

Van egy barátnőm és az ő fia is ebbe a cipőbe jár ,csak azóta el telt 3 év és 16 lesz a csaj a fiú 26 éves. Még mindig együtt vannak. Ő sem pedofil!!!!

Remélem nem lesz közöttük semmi a távolság miatt.

A lány tényleg kifejlet 16.17-nek néz ki,,pont ezzel zavarta meg a fiamat :( Fényképen,,,ami semmit nem jelent.

2012. jan. 9. 15:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!