Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 13 éves lányt szeret, mit...

13 éves lányt szeret, mit csináljak?

Figyelt kérdés

A fiam 23 éves és egy 13 éves lánnyal levelezik akibe szerelmes és most oda akar utazni. Hiába mondom neki,hogy ez büntetendő,mert még gyerek az a lány február 19-én lesz csak 13.Hiába nőies még gyerek!

Láttam régen egy videót amibe egy 13 éves lány gyereket szül és azóta még lett neki 2 gyerek. Ott a fiút lezárták 2 évre.

Sehol nem találom.Azt a videót ha megmutatnám neki,akkor lehet,hogy el áll attól,hogy oda menjen.

Kérlek titeket segítsetek megkeresni az a videót.Nem olyan rég ment a TV-be is.

Előre is kösz.


2012. jan. 9. 08:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Esetleg nem tudsz beszélni a lány szüleivel? Mondjuk az sem lehet egy jó család, ha a gyerek ilyet csinál, de azért azt csak észreveszik, ha egy felnőtt pasi odamegy a lányukhoz...
2012. jan. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Robi.88. ***** válasza:
sztem probald meggyozni mert egyrészt tiltani nem tudod és az amugy is csak olaj a tuzre! a haverjaival nem tudsz beszelni?? lehet nem szép huzas és haragudna egy ideig de utana belatna h neked van igazad!! v a legdrasztikusabb ha a kiscsajjal beszelsz v inkabb annak a szuleivel. fészbukon ha fennt vannak a szulei tuti be vannak jelolve!
2012. jan. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
23 évesen meg kéne értenie a dolgokat, mérlegelnie tudnia kéne már.
2012. jan. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
96%

Ha 23 évesen a fiad "nőügyeibe" szólsz bele, akkor ott valami nagyon el van rontva, talán ez a fajta felügyelet is közrejátszhat az infantilisságában.

Mert perpill úgy tűnik infantilis, ha 23 évesen egy 13 éves gyerekkel kommunikálva lesz szerelmes. Sajna ez van.


Kevesebb felügyelet kéne rá, vedd le róla a kezed, kicsit lökd ki a való életbe, hadd tanuljon saját tapasztalati úton (és szívásokkal) -ami eddig valószínűleg elmaradt-.

2012. jan. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Amíg "csak" szereti, addig jogilag semmi büntetendőt nem tesz. Ha gyereket csinál neki, akkor már igen.

Az első találkozás alkalmával rá fog jönni a fiad, hogy agyilag igen nagy a szakadék kettejük között. Remélhetőleg...

2012. jan. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
42%

Ismerősöm 25 éves. Neki 10 éve 13-15 éves barátnői vannak.

Hiába mondták neki, hogy ez így nem okés, de ő nem talál benne semmi kivetnivalót. Semmit nem akar az aktuális barátnőjétől szexuálisan, de mindig szereti azt. A mostani és az előző kettő miatt költözött át az ország másik felébe... A normális csajok szülei eddig mindig elüldözték őt, de a srác nem érti, hogy miért...Bár ezzel a mostanival egész jól bírja.

Már nem mondják neki, hogy hülye, az ő élete, azt csinál amit akar. Amíg nem fekteti le őket, a környezetét se érdekli már. Csinálja, ha neki jó.

19/l

2012. jan. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
86%

ma 09.02-nek


"Ismerősöm 25 éves. Neki 10 éve 13-15 éves barátnői vannak"


Ez azért nem ugyanaz amit a kérdező írt.Itt teljesen normális,hogy az ismerősöd 10 éve 12-15 éves lányoknak udvarolt.Hiszen 10 éve ő is 15 éves volt...

2012. jan. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

folyt...

Költözzön el albiba, ha még tanul, akkro meg csökkenjen az anyagi támogatása, kelljen vállalnia részmelót.

Amíg ezt nem teszi meg vagy nem kényszeríted rá, minden egyes elvesztegetett évvel életképtelenebbé teszed és nem érzi majd jól magát a saját korosztályában -mert nem ismeri azok életét.

2012. jan. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
09:02 vagyok. Igaz, hogy nem ugyanaz, csak igazából annyit akartam vele mondani, hogy ha normálisak a csaj szülei, akkor valamilyen szinten távol tartják a lányuktól a 10 évvel idősebb udvarlóját; akinek ha szintén van egy kis esze, akkor egy ujjal se fog hozzányúlni a barátnőjéhez.
2012. jan. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is beszélj a lány szüleivel. A lány még kicsi, őt nem lehet észérvekkel meggyőzni, a fiad meg nem hagyja, maradnak a lány szülei.
2012. jan. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!