Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 13 éves lányt szeret, mit...

13 éves lányt szeret, mit csináljak?

Figyelt kérdés

A fiam 23 éves és egy 13 éves lánnyal levelezik akibe szerelmes és most oda akar utazni. Hiába mondom neki,hogy ez büntetendő,mert még gyerek az a lány február 19-én lesz csak 13.Hiába nőies még gyerek!

Láttam régen egy videót amibe egy 13 éves lány gyereket szül és azóta még lett neki 2 gyerek. Ott a fiút lezárták 2 évre.

Sehol nem találom.Azt a videót ha megmutatnám neki,akkor lehet,hogy el áll attól,hogy oda menjen.

Kérlek titeket segítsetek megkeresni az a videót.Nem olyan rég ment a TV-be is.

Előre is kösz.


2012. jan. 9. 08:41
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Ja és én a helyedben komolyan elbeszélgetnék vele erről... Ugyanis ez már túl megy a szerelmen, ezt hívják pedofiliának. Mert az. Emlékszem, még régen általánosban két 7-est (azaz 13 éveseket) a sulinál várt egy fickó, mutogatta magát, egyebek. Kemény rendőrségi ügy lett belőle és igen, pedofil volt. Nagyon úgy tűnik, hogy a fiadnál is kezd ez kialakulni.

Lehet, orvoshoz kéne vele forulni.

2012. jan. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Még bőven 12 volt a lány, mikor ismerkedtek, szerintem is -van van valami a fiaddal, legalább a lány szüleinek szólj.
2012. jan. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Itt csak abba bízom,hogy ez a lány Romániába lakik mi meg Baján az minimum 1000 Km.

Tudom ,hogy baj lehet belőle,de nem tudom a szülei kicsodák és pontosan hol merre lakik Romániába.

Ahhoz bele kellene néznem a laptopjába.De ha ezt ,meg teszem soha nem fog bennem meg bízni és akkor is elmegy és legfeljebb én nem tudok róla.

Az ,hogy elbeszélgessek vele,meg teszem. lehet,hogy ez az internet szerelem csak egy kis fellángolás,,vagy valami unalom űző dolog.

Mondogatja ,hogy el megy Romániába ,csak oda heti egy busz jön oda vissza innen Bajáról,,tehát 2-3 napot valahol lennie kéne,aludni enni szükségletek stb,,,Remélem nem lesz hülye?? Nem beszélve arról ,hogy ez egy vagyon!

2012. jan. 9. 10:28
 14/22 Robi.88. ***** válasza:
100%
nehogy megszivja a fiad mert ha pl a szulok rajta keresztul akarnak feljebb jutni és megbeszelik a csajjal h essen teherbe!! simán képesek rá!!! remélem nem cigany a kis csaj
2012. jan. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Nem cigány,mert mutatott képet.De nem a származása bánt hanem ,hogy kiskorú :(
2012. jan. 9. 10:46
 16/22 anonim ***** válasza:
Hát ha ez igaz... a kislány 12 éves!!! A fiadat nem nőkhöz, hanem pszichológushoz kéne vinni.
2012. jan. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Nagypapám 13 évvel volt idősebb nagymamámnál. Nagymamát még tanította is, mikor ennyi idős forma volt a mamám. De nem közeledett hozzá a papám. Mikor aztán a mamám 19 éves lett, akkor kezdett közeledni, sőt a kezét is megkérte. A mamám 20 éves volt, mikor összeházasodtak.


Ha szereti azt a lányt, ez még nem büntetendő. Ha Isten is úgy akarja, akkor tudnak várni egymásra, míg a lány felnő. Ha pedig csak lángolás, el fog múlni.


Helyesen teszed, ha inted a fiad, hogy ne közeledjen hozzá testileg. De attól, hogy szereti a lányt, még nem lesz semmi baj. Csak vigyázzanak.

2012. jan. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Hát ez nem semmi! A fiad magának keresi a bajt.

A kislány szüleit nem lehetne elérni?

2012. jan. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
szerintem is beszélj a lány szüleivel,nem normális hogy fiatal férfiként egy 12-13 éves kislányra nőként tekint,és vele levelez,ott valami nincs rendben
2012. jan. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
két k.rva nagy pofont keverj le a pedofil ghecinek
2012. jan. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!