Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet ilyenkor tenni?

Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
18/L vagyok,a családom folyton teljesen kikészít!Eddig nem volt gondom belőle,max. elsírtam magam,de mostmár egyre rosszabb.Elkezd fájni a fejem napokig,meg hányingerem van,szédülök,és belázasodok.Szerintetek orvoshoz kéne mennem?Ugye nem lesz komoly bajom? Nektek volt már ilyen?
2012. jan. 8. 20:25
 1/7 anonim válasza:
Mivel készít ki a családod?
2012. jan. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az most nem lényeg
2012. jan. 8. 20:42
 3/7 anonim ***** válasza:

Azért vannak ezek a tünetek,mert idegileg ki vagy merülve.

Sokat az orvos sem tud tenni,csak annyit,hogy nyugtatót ír fel,és azt tanácsolja,hogy nyugodt körülmények között próbálj meg élni..A nyugtatót sem érdemes szedned,mert 1.csak rászoksz,és függő leszel.2. A családi helyzetet nem fog változni,és ezáltal jobban sem leszel.


Sokat nem tudsz tenni.Vagy elköltözöl,vagy amikor éppen kikészít a családod,akkor egyik füleden be a másikon ki elvet alkalmazod..Vagy menj ilyenkor valahová el-(barát,könyvtár,mozi,séta stb)

2012. jan. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
De lényeg! Lelkileg bántanak ...vagyis készítenek ki? Mert akkor érthetőek ezek a tünetek, főleg ha ilyen mélyen érintenek ezek a dolgok, hogy testi tüneteket produkálsz. Orvoshoz mindenképp menj el, de ha ő nem talál semmi olyan betegséget amiből megállapítja a hányingert, szédülést stb, akkor mondd majd neki, hogy lelki problémáid vannak.
2012. jan. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! : )
2012. jan. 8. 21:06
 6/7 anonim ***** válasza:
A betegséged neve: hisztéria. A gyógyszer: két nagy pofon.
2012. jan. 9. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsó te nem vagy normális.

Szerintem is a legjobb megoldás az elköltözés,ám nekem is ez a problémám,de sajnos nem csak a családom készít ki.Nekem a vérnyomásom megy föl csak,de én akkor nyugtatót veszek be.

24/L

2012. jan. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!