Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tizenéves korban ciki szülővel...

Tizenéves korban ciki szülővel koncertre menni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 25. 19:39
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Én a barátnőmmel és apukámmal voltam koncerten tizenéves koromban. Nem volt ciki, apu jó fej. Már harmincon túl vagyok, de még most is mennék vele.
2011. dec. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

ez a ciki dolog kiakasztó. mi az hogy ciki? amit az érintett személy nem tart cikinek, az nem ciki neki, legfeljebb mások nézhetik le miatta, de attól az érintettnek nem ciki. a 15-16 éves lány pedig nyilván nem érezte cikinek, hogy az apukája is kedveli a jó zenét.

mellesleg nyáron a 13 éves öcsémmel és a 43 éves anyukámmal voltam a VOLTon, meg persze barátokkal, de mikor a tankcsapda előtt elveszítettük egymást a tömegben a barátaimmal, az egész koncertet az öcsémmel és az anyukámmal tomboltam végig, és nem hogy cikinek nem éreztem, de még büszke is voltam rájuk:)

2011. dec. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
ja, egyébként én 18L:)
2011. dec. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
100%
ha a szülő jófej, fiatalos, és jó a kapcsolat a gyerekkel akkor szerintem nem ciki :)
2011. dec. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te tizenéves vagy és még más szemmel látod a világot.

Mi, mostani szülők ezeken a zenéken nőttünk fel, szerettünk koncertekre /rock-koncertekre is/ járni.

Amikor mi fiatalok voltunk, egyedül mentünk természetesen, mert a mi szüleink ezt a zenét még nem ismerték és nem fogadták el.

Én büszke vagyok arra a lányra, aki 16 évesen elmegy az apjával koncertre és nem érzi cikinek.

Az jó dolog, hogy ilyen jó a kapcsolata a szüleivel. Különben én ezt a "ciki", nem "ciki" dolgot egyáltalán nem tudom elfogadni.

Együtt voltak, jól érezték magukat, mi ebben a ciki?

2011. dec. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne már ciki? Vidéken élsz, ahol megszólnak vagy mi? Mert a nagyobb városokban a kutyát nem érdekli, hogy te most éppen az öcséddel/apáddal/nagyanyáddal/macskáddal mentél el bulizni. Én is anyámmal voltam koncerten, mert Ő is szereti, és senki nem nézett furán,teljesen természetes dolog, van, aki még a nagyapját is elhívja, ha éppen fiatalos (enyém is az).

18L

2011. dec. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Én tudod, mit tartok cikinek? Hogy ilyen lányok, mint te, kinevetnek olyan embereket, akiknek minden rendben van a családjukban. Szerintem ez nagyon gáz, hogy ilyeneket gondoltok. "Még transzparens is volt náluk." Húú, hahaha, ikszdé, de ciki! Na, ez szánalmas.
2011. dec. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
de akkor is gáz volt az 50 körüli csávó a 1izenéves csajjal,plusz a bazi nagy transzparens,ráadásul első sorban voltak,ahol fiatalok tomboltak,a csávó meg úgy ugrált ott,mintha ő is 10-en éves lenne:xd
2011. dec. 31. 16:09
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha te úgy érzed,. hogy gáz volt, akkor teljesen mindegy, hogy mi mit gondolunk.

Nőjél fel!

2011. dec. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

10-14 éves korban, főleg ha lányról van szó, mindenképp menjen vele felnőtt, főleg ha olyan helyre megy (diszkó, helyek, ahol túl nagy a tömeg, éjszaka, rocksátor stb.). Utána meg...

az ciki, ha a felnőtt ellenőrizni akarja a gyereket, és nem akar engedni a pórázon. De ha szereti az együttest, és a gyerek nem szégyelli a szüleit ilyen helyen, akkor miért ne mennének? Mert pár hülye tini szt ciki? Agyrém...

2011. dec. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!