Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagypn felek az apamtol,...

Nagypn felek az apamtol, kerlek adjatok tanacsokat. H mit tegyek?

Figyelt kérdés
3tesom van egy noverem es egy ikertesom fiu vagyok. Kis korom ota en vagyok a legkisebb a csaladba 17 eves vagyok vekony gyerekes arcu vekonyhangu srac . Sose voltam magammal meglegedve de azt a kicsit is amit hittem magamrol apam eltuntette belolem. Korulbelul mamaim szerint 6 eves is nagyon megvert (földhözvagot mint egy rongyot) es anyamat is megpofozta ezutan elemen itthonrol mert felt anyam apjatol.a lenyeg h viszonylag jomoduak vagyunk szinte megvan mindenem de ugy erzem ha cserelhetnek vkivel csaladot megtennem inkabb legyek szegeny csak ne ordibaljanak velem ne verjenek meg ugy h betorik az orrom. Apam szo szerint utal tesomat szereti vele viccelodik stb de amikor enis odamegyek akkor lehordanak meg kirohognek es egybol elmennek. Felek apamtol teljesen kiszamithatatlan ma azert vert meg mert kinnfelejtettem a tejet multkor mert nem pont odatettem a cipomet 2cm-el arebb.mikor hazajon akkor nekem at kell valtoznom szonte a szolgajava es mindent megcsinalok neki amit ker rakok enni inni elrakom a dolgait megse szolalok nehogy felhuzzam. Ezt minden egyes kuva napon el kell jatszanom utna egesz eleteetm bent toltom a zart szobamba. Nem ertem jo gyerek vagyok sose jarok el itthonrol ebbe az evbe 3 bulin voltam akkor is 10re mindig hazaertem nem kertem semmit karira nem vagyok rossz gyerek nem iszok nem cigizek nem fuvezek. Viszont mar annyira felek az emberektol is h vasarolni se vagyok hajlando elmenni felek mindenkitol meg a tesoimtol is nem beszelek szinte semmit csaladdal se meg baratokkal. Neha mar azon gondolkozom h nem akarok tovabb elni nincs miert :'(:'(
2011. dec. 22. 12:05
1 2
 11/17 rozsa13bela válasza:
Sajnálom , hogy ilyeneket kell át élned kis gyerek koromban nekem se volt szép a helyzet anyámal mert ö meg meg akart folytani de in már ma 17éves vagyok ugyan anyi amennyi te és kijelentetem neki ha meg mer ütni vagy csak rosszat beszolni neki megyek énse vagyok egy nagy erős gyerek de nagyon erős az ön hittem !! és ez segit nekem, 177cm 60kg vagyok most akkor képzeld el apád ha még egyszer hozzád nyúl verjél be egy olyat neki amilyet csak bírsz és hidd el utána nem fog veled kötözködni !!! az ilyen apákat a kocsi után kéne húzni remélem javulni fognak a helyzeteid !!! drukolok neked üdv béci
2011. dec. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

nekem folynak a könnyeim, ahoyg olvastam, pedig nekem sem normális az apám (még kimondva is szörnyű, hogy az APÁM az a személy akit úgy gyűlölök.) Szerintem először beszélj egyik barátod anyujájával, mond el nekik ezt, és hátha lakhatsz náluk! Ha már nem vagy otthon, akkor esetleg megveredheted az előző válaszolóval :) Ha egy barátod sem fogad be, akkor menj ofőhöz, ha egyedül él, hátha nála lakhatsz. (persze vállalj munkákat és fizess nekik egy keveset, hogy ott lakhatsz)

Szerintem is fölösleges itt a "törvényes utat" járni, semmi nem fog változni, gondolom a testvéreid nem fognak apád ellen vallani, ahogy anyád sem... Gondolom nagyszüleidtől is hazarángatna apád.. Figyelj, ne gondolkozz, menj! nem fogsz hiányozni nekik.

2011. dec. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Troll! a kérdező 17 éves már nem kiskorú, ha kérvényezi akkor elviszik nevelőcsaládhoz, vagy ha van barátja/rokona akkor ők is kérvényezhetik a gyámságot
2011. dec. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ez mind szep es jo, de senki idegen nem fog befogadni valakit problemakkal. Senkinek sem hianyzik a cirkusz. Van hivatalos kiut is.
2011. dec. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Az emberrel azt teszik meg, amit enged.

Ezt most úgy értsd, hogy gondolom az ikertesód is hasonló, mint Te vele mégsem teszi.

Míg kicsi voltál nem tudtad ezt befolyásolni.

Most kezdj el szépen önvédelmi edzésekre járni és tuti megjön az önbizalmad, fegyelmed, tartásod egy pár hónapon belöl, mert tudni fogod, hogy akár mekkora is vagy, elbírnál vele, ha bántana.

Ha nem enged, mondd azt, hogy megvertek az utcán és ezért kell.

Csikard ki ezt az élettől magadnak, bízom benne, hogy megváltozik.

Egyébként joggal gyűlölöd őt.Erősítsd magadban, hogy nem félsz tőle és nagyon apránként állj ellen a kéréseinek.

Kérlek írj, mi van veled.

40-es édesanya vagyok, aggódom érted, mert pont abban a korban vagy, amikor elkövetik az öngyilkosságokat.

Kérlek ne tedd.

Előtted az élet és már csak pár évet kell kibírnod, csak addig ne vegye el az önbizalmadat annyira, hogy képtelen legéyl az önálló életre.

Mert ez félő-

ha hizsel a reinkarnációban, akkor lehet itt a bibi.

2011. dec. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
szerintem járj küzdősportra szedj magadra kis izmot kokszolj attól rohadt agresszív leszel és ütés sem fog fájni ha megüt még jobban feltüzel h tovább üsd meg nyomj mellé spurit attól meg begyorsulsz és nem fáradsz el és órákig képes leszel verekedni apád meg kifárad
2012. jan. 6. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Na mi a helyzet? Hogy alakult a sorsod?
2013. máj. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!