Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagypn felek az apamtol,...

Nagypn felek az apamtol, kerlek adjatok tanacsokat. H mit tegyek?

Figyelt kérdés
3tesom van egy noverem es egy ikertesom fiu vagyok. Kis korom ota en vagyok a legkisebb a csaladba 17 eves vagyok vekony gyerekes arcu vekonyhangu srac . Sose voltam magammal meglegedve de azt a kicsit is amit hittem magamrol apam eltuntette belolem. Korulbelul mamaim szerint 6 eves is nagyon megvert (földhözvagot mint egy rongyot) es anyamat is megpofozta ezutan elemen itthonrol mert felt anyam apjatol.a lenyeg h viszonylag jomoduak vagyunk szinte megvan mindenem de ugy erzem ha cserelhetnek vkivel csaladot megtennem inkabb legyek szegeny csak ne ordibaljanak velem ne verjenek meg ugy h betorik az orrom. Apam szo szerint utal tesomat szereti vele viccelodik stb de amikor enis odamegyek akkor lehordanak meg kirohognek es egybol elmennek. Felek apamtol teljesen kiszamithatatlan ma azert vert meg mert kinnfelejtettem a tejet multkor mert nem pont odatettem a cipomet 2cm-el arebb.mikor hazajon akkor nekem at kell valtoznom szonte a szolgajava es mindent megcsinalok neki amit ker rakok enni inni elrakom a dolgait megse szolalok nehogy felhuzzam. Ezt minden egyes kuva napon el kell jatszanom utna egesz eleteetm bent toltom a zart szobamba. Nem ertem jo gyerek vagyok sose jarok el itthonrol ebbe az evbe 3 bulin voltam akkor is 10re mindig hazaertem nem kertem semmit karira nem vagyok rossz gyerek nem iszok nem cigizek nem fuvezek. Viszont mar annyira felek az emberektol is h vasarolni se vagyok hajlando elmenni felek mindenkitol meg a tesoimtol is nem beszelek szinte semmit csaladdal se meg baratokkal. Neha mar azon gondolkozom h nem akarok tovabb elni nincs miert :'(:'(
2011. dec. 22. 12:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
36%
Verd össze! Egy két pont ütéssel simán padlóra lehet küldeni! Én ezt tenném.
2011. dec. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
34%
Leszúrnám késsel... komolyan. Hála isten én nem tudok apámról semmit,nyomorodjon meg ott ahol van az utcán.
2011. dec. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
62%
12:16 szép tanácsokat osztogatsz, amilyen lelki állapotban van még meg is teszi. Sajnálom, hogy ilyen "sorsod" van, de próbálj változtatni rajta, kérj segítséget, ha nem megy rokonoktól, akkor vannak szervezetek. Igazán sajnálom.
2011. dec. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Higyjetek el gondolkoztam mar rajta de mindossze 72 kg vagyok apam meg 105 magas magydarab meg ha megis utnem es visszautne nem biztos h mar felkelnek. Es most kepzeljetek el egy 13 eves 39 kg-s gyereket akit megver a 105 kgs apja regebben annyira megvert h agyrazkodasom volt amirol nemtudtak mert a baratom anyja bevitt a korhazba , azota oszinten megvalva elvan deformalodva a fejem es a tanulas semegy alog birok szoban egy kuva mondatott megfogalmazni:'(:'(:'( semmire se vagyok jo csak arra.h megcsinaljam amit kell utana kosz es.mehetsz ahogy ő mondana ( te nyomorek semmirekello senkihazi vezna kis fa** takarodjal fel bameg!!) hat ennyi roviden
2011. dec. 22. 12:27
 5/17 anonim ***** válasza:
44%
Es anyad ezt elturi, hogy apad terrorizal Teged, meg biztos ot is? Beszelj anyaddal, utana a csaladsegitokkel.
2011. dec. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, hogy ilyeneket kell átélned! Első körben fordulj a helyi családsegítő szolgálathoz, vagy akár a védőnőhöz is mehetsz, segíteni fog, hogy mit tegyél! De, ha a családsegítőbe mész, az lenne a jobb, mondj el őszintén mindent! Ne félj segítséget kérni, még nincs késő!! Lesz még szép életed, csak ne félj segítséget kérni! Ha van kedved írj privátot, szívesen beszélgetek veled! 29 éves anyuka vagyok.
2011. dec. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Az anyuddal kell összefognod és segitséget kérni.Szörnyû nagyon sajnàllak!
2011. dec. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

szedd össze magad és menj el szépen a családsegítőbe! VAGY


Gyerek és Ifjúsági Telefonszolgálat


116 111


előtag és körzetszám nélkül hívható bárhonnan Magyarország területén

minden nap 0-24 óráig

MOBILRÓL IS

2011. dec. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
költözz el tesóiddal!nincs hova?nagyiékhoz,rokonokhoz.koliba?vagy szólj a tanárnak hogy miket csinál apád.ha van rendes,segítőkész ofőd.és anyukáddal mi a szitu?
2011. dec. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen megfogadom a tanacsokat :-) jolesik h vannak olyan emberek akik torodnek a masikkal.
2011. dec. 22. 12:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!