Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rosszul érzem hogy szeret?

Rosszul érzem hogy szeret?

Figyelt kérdés
mikor együtt vagyunk, szeretkezünk úgy érzem szeret, de mégis olyan nyögve nyelős a kapcsolatunk. becsaphat ez a dolog, így megjátszhatja? ő a férfi
2011. dec. 20. 16:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha mar igy érzed, biztosan van alapja!
2011. dec. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
fene tudja...kevés az infó ahhoz hogy ezt így meg lehessen mondani...
2011. dec. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
mikor együtt vagyunk az tényleg szeretkezés nem d_gas, de amúgy néha olyan távolságtartónak tűnik, nem mutatja ki az érzéseit. összezavar. 1,5 éve vagyunk együtt
2011. dec. 20. 16:51
 4/11 A kérdező kommentje:
de a kérdés hogy tud e úgy szeretkezni egy férfi hogy esetlen semmit nem érez?
2011. dec. 20. 16:52
 5/11 anonim ***** válasza:

A szeretkezés testi öröm ami klassz és kell, de egy kapcsolatban másra is szükség van.

Persze, hogy képes szeretkezni érzelem nélkül, különben a világ legősibb foglalkozása kihalt volna már:)

2011. dec. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

ma 16:52


én férfiként mondom hogy nem...ha én csak dugni akarnék akkor nem tudnék finomkodni és nem tudnám megjátszani,persze ez megint ember függő...lehet hogy ő jól csinálja...bár ha ilyen kételyeid vannak...hát nem tudom...

2011. dec. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
22%
ahhoz ismerni kellene az embert hogy milyen valójában,szóval ezt így megmondani elég kapufa...lehet igen lehet nem...szóval ezt neked kell tudni igazából....erre itt nem lehet okos választ adni..
2011. dec. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
a kérdésem az lenne hogy mit értesz távolság tartó alatt??meg mi az hogy nyögve nyelős??
2011. dec. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A férfiak többsége nem mutatja ki az érzéseit, attól még szerethet, miért lenne veled másfél éve, nem hiszem, hogy csak a szexért.
2011. dec. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
attól hogy a szexben odaadó, az még nem feltétlenül jelent szerelmet.voltam már olyan pasival akivel mennyei volt a szex, mégsem szeretett.a szerelmet szexen kívül is érezned kell.
2011. dec. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!