Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedem így velük?

Miért viselkedem így velük?

Figyelt kérdés
Anyunak nagyon rosszul esik, ha pl. meg akar ölelni(mármint itthon), akkor elhúzódok tőle, vagy csak elintézem egy "Hagyjál már"-ral. Nem azért csinálom, mert nem szeretem, hanem... nem is tudom, hogy mondjam. Egyszerűen nem akarom, hogy megöleljen. Nem tudom miért.. Ha pl. a barátnőm ölelget, annak örülök, és én is megszorongatom. Csak az anyukámmal és a húgommal van másképp. Anno egyszer apu megvádolt valamivel, ami nagyon rosszul esett, mert tudtam, hogy nem igaz, és a végén már leültem sírni az ágyra az idegességtől, és anyu odajött megvigasztalni, én meg elküldtem a francba - pedig nekem adott igazat apuval szemben -, viszont, ha más vigasztalna, azt hagytam volna.. Miért csak anyuval csinálom ezt?
2011. dec. 19. 14:32
 1/4 bánomisén ***** válasza:
Fogalmam sincs, de szerintem amint a szemed elé kerül az anyukád, öleld át. Az neki is jól fog esni és te is megnyugszol. Lehet, hogy csak gyakorolnod kellene és menne.
2011. dec. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne viselkedj így azzal aki a legjobban szeret a világon.. változz meg ;)
2011. dec. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
biztos vagyok benne, hogy szereted anyukádat, de valami nem stimmel a kettőtök közötti viszonyban. lehet, hogy megbántott valamivel, és te tudattalanul még nem bocsátottál meg neki, vagy lehet, hogy kiskorodban nem ölelgetett és nem szoktad meg. nekem anno ugyanez volt, csak pont fordítva: csak a családom tagjaival tudtam bármilyen testi kontaktust létesíteni, a barátnőimet megölelni se tudtam... és később rájöttem, hogy azért volt, mert nem bíztam eléggé magamban, és nem mertem közel engedni őket (ettől függetlenül a szeretet megvolt). amikor már nyíltabb lettem és elfogadtam magam olyannak, amilyen vagyok, rögtön nem okozott problémát a szeretet kimutatása. 18L
2011. dec. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én sem szerettem, ha anyu vagy a hugom megölel, vagy pusziszkozni kellett... Aztán lett gyerekem, s rájöttem milyen rossz érzés lenne ha nem engedné a fiam. Azóta azért önként is átölelem.
2011. dec. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!