Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek kinek van igaza?

Szerintetek kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Párommal 2 éve vagyunk együtt, de fél éve volt egy kb. 1hónapos szünetünk. Eltávoldotunk egymástól és ugy éreztük nincs értelem folytatni, majd rájöttünk hogy nem tudunk élni a másik nélkül. Azóta minden rendben köztünk, boldogok vagyunk együtt.

Csakhogy én (párom szerint) túlzásba viszem a féltékenykedést. Szerintem pedig ok nélkül nem vagyok féltékeny. Van egy nő akire különösen az vagyok. "Szünetünk" alatt ismerkedtek meg párommal egy szórakozóhelyen. Nő többet akart páromtól mint barátság, páromat viszont nem érdekelte mint nő. Miután kibékültünk párommal a nővel azóta is jóba vannak. Párom azt mondja csak barát, meghallgatja a mondanivalóját és ennyi. A nő is tud rólam állítólag állandó kérédése, hogy "együtt vagyunk-e még". Megtudtam, hogy gyakran beszélnek párommal csaknem napi szinten, facebookon. Teljesen kiakadtam. Párom pedig nem érti miért vagyok ilyen, azt mondja engem szeret ő csak egy barát és már pasija is van. De nekem ne akarja megmagyarázni hogy egy nő aki oda volt érte, járni akart vele, az mostanra csak barátként tekint páromra mert ugysem hiszem el.

Nagyon összevesztünk ezen. Szerinte tulságosan szabályozni akarom, még azt is meg akarom mondani kivel beszélhet és kivel nem. És állandóan facebook miatt veszekedem vele, mert függő (ő is beismeri, hogy az) gyakorlagilag ott éli az életét és én ezt szánalmasnak találom. Erre megkaptam hogy akkor miért vagyok vele?!

Továbbá, hogy ha rajtam mulni senkivel nem beszélhetne, nem mehetne sehova és a négy fal között élhetné az életetét.

Én ezt tulzásnak érzem, de már nem tudom kinek van igaza.

Csak annyit tudok, hogy egyáltalán nem tetszik hogy párom tartja azzal a nővel a kapcsolatot, plána nem hogy gyakorlatilag napi szinten. Tudom hogy nem kellene neki, nem is látok vetélytársat benne, de mégis zavar.

Mit gondoltok?


2011. dec. 18. 23:41
 1/6 anonim ***** válasza:
A facebook és a barátkozás egy olyan nővel, akihez egyáltalán nem vonzódik, az ő magánügye.
2011. dec. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha egy kapcsolatban szünetet kér valaki,vagy szünet lesz,ott már érik a szakítás,sajnos ez van,ez a kapcsolat már nem kapcsolat.A párod már kifelé menne...Sajnos Tapasztalat,hogy a szünet a vég kezdete.
2011. dec. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én kértem szünetet és én éreztem úgy, hogy nincs közös jövőnk. Párom mindent megtett, hogy visszakapjon. Nem kacsingat kifele.
2011. dec. 19. 00:19
 4/6 anonim ***** válasza:

"Nem kacsingat kifele."

Ha ezt már te magad is kimondod, akkor nem értem, mi a probléma? Ezzel fogod más karjaiba üldözni. Régen mikor a párom baromi féltékeny volt egy nagyon jó barátomra, akire előtte nem néztem úgy, mint férfire. Na, hát annyit volt emlegetve, hogy elgondolkodtam rajta, hogy lehet jobb lenne vele. Amúgy eszembe sem jutott volna. Szerencsére mindketten tanultunk belőle.

2011. dec. 19. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szerintem inkább próbáld megismerni a csajt, legyen egy közös program, aztán meglátod, hogy van-e alapja a féltékenykedésednek vagy nincs.


Nekem inkább az lenne a bajom a pasival hogy mást se csinál csak ül a gép előtt. Nekem ez nagyon unalmas lenne. Én azt hiszem inkább ezért néznék más után.


nekem is van egy nagyon jó férfi barátom, mi jártunk is régen, és azóta is majdnem napi kapcsolatban vagyunk, igaz, telefonon, ő hív a cégesről, mert netezni nem szokott. A párja elfogadta, én is kedvelem a hölgyet, semmi gondunk nincs. Megértette hogy nincs köztünk semmi. Mellesleg ha a barátod tényleg ártatlan, mert egyáltalán nem tetszik neki a csaj, akkor nagyon idegesítő ám amit csinálsz.

2011. dec. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Teljesen megértem mit érzel! Nálunk is hasonló volt a helyzet, csak nálunk nem volt szünet, és már amikor összejöttünk volt egy csaj aki teljesen bele volt szerelmesedve a páromba és nem viseltem el hogy beszélgetnek, ezt megbeszéltük és megegyeztünk h nem beszél vele többet, aztán pár hónapja mégis beszéltek és nagyon összevesztem vele emiatt. Egyszerűen nem tudom elviselni h beszélgetnek, azóta a vőlegényem és ez a lány összevissza hazudozik csak hogy megkaphassa. Értem én hogy nem arról van szó hogy megakarod mondani kivel beszélhet és kivel nem, gondolom te sem tűröd el hogy beszélgessenek... ha igazán szeret nem fog vele beszélni többet. Üljetek le és próbáld neki elmondani mit érzel.
2011. dec. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!