Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá a szüleimet?

Hogyan vegyem rá a szüleimet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!

13 éves vagyok lány és nagyon érdekel ngem a motor és az autó. De legfőképpen a motorbici. Nem tudok olyan sokat az ilyen dolgokról, de amikor meglátok egy nagyon klassz mocit az úton a szüliemnek folyton azt rágom, hogy nekem is kell ilyen. Motocross versenyre is elszeretnék menni. El is engednek a szüleim csak nem egyedül. Velem meg nem jön senki sem. Na de ez mellékes. Tehát már ültem mocin. A szüleimnek is mondtam, hogy akarok egyet de ők meg csak azt mondták, hogy majd veszel ha nagy leszel. Dee én korábban szeretnék ilyennek foglalkozni. Akár nekem a quad is jó mert az is moci. Bocsi elég sokat irtam de megőrülök ezekért. Előre köszi


2011. dec. 16. 11:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mégis milyen motort akarsz te 13 évesen? Vagy már csecsemőknek is adnak jogsit? Előbb talán essen le a tojáshéj a seggedről, nem?
2011. dec. 17. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Momentán abból, hogy "majd veszel, ha nagy leszel" az jön le, hogy ellenezni épp nem ellenzik, csak nem most, és nem az ő pénzükből.

Majd ha kicsit érettebb leszel, rájössz, hogy a pénz nem a kertben terem. Majd 15 évesen elmész nyáron melózni, pár évig szépen gyűjtögetsz, és a jogsira már meg is lesz a pénzed. Érettségi uán elmehetsz dolgozni, és összegyűjtöd a mocira is. Ez így működik.

Én is évek óta szeretnék letenni egy jogsit, de szüleim kijelentették, hogy ők is megdolgoztak érte, majd ha akarom, csináljam meg önerőből. Van benne valami igazából.

Pláne ha egy bunkó kis dög vagy velük, ne várd, hogy még ennél is jobban elkényeztessenek. A vezetés nem hülyegyerekeknek való, így is több az inkompetens barom az utakon, mint kéne. :D Amíg nem tudod a kirohanásaidat sem megfékezni, addig meg se érdemled, és amúgy sem vagy rá alkalmas. Próbálkozz, és inkább kérj egy boxzsákot egyelőre, az jól jönne tényleg. :D Ha már érett és felelősségteljes leszel, nem egy hisztis kislány, akkor újra napirendre tűzheted a dolgot, hátha ők is átgondolják a dolgot. :D

Aki meg a go-kartot írta... hogyne. Amíg nincs szponzorod sajnos az egy többmilliós hobbi. xD Nem épp átlagcsaládból származó gyerekek furikáznak ott, azt elhiheted. :S

Ami a közeljövőben reális, hogy elvigyenek megnézni egy MC versenyt. Egy pár hétig viselkedj nagyon jól, és kérd meg őket, hogy jöjjenek veled. Szerintem ennek így azért nincs akadálya. :D

2011. dec. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
12 valaszoló menj a p*****a...leszarom h te mit gondolsz ide figyelj te engem nem fogsz kioktatni nem vagyok egy elkényesztetet kis hisztis lány...ha nem tudnád felelőséget vállalok én mindenért a szüleimnek mindig segitek ha házi munka ha nem...ugyhogy te nekem ne játszd itt az eszed.
2011. dec. 20. 15:21
 14/15 anonim ***** válasza:
Hát pedig tényleg az jön le, hogy egy elkényeztetett, hisztis kis p..csa vagy, akinek nem motor kéne, hanem két nagy pofon.
2011. dec. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
hát sajnálom, hogy a te eszedben mindenki aki valami ilyesmit akar úgy néz ki a fejedben. Engem itélj úgy meg ahogyan akarsz, én tudom magamról milyen vagyok, és a barátiam is tudják. Ennyi. Na csá
2011. dec. 24. 11:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!