Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá a szüleimet?

Hogyan vegyem rá a szüleimet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!

13 éves vagyok lány és nagyon érdekel ngem a motor és az autó. De legfőképpen a motorbici. Nem tudok olyan sokat az ilyen dolgokról, de amikor meglátok egy nagyon klassz mocit az úton a szüliemnek folyton azt rágom, hogy nekem is kell ilyen. Motocross versenyre is elszeretnék menni. El is engednek a szüleim csak nem egyedül. Velem meg nem jön senki sem. Na de ez mellékes. Tehát már ültem mocin. A szüleimnek is mondtam, hogy akarok egyet de ők meg csak azt mondták, hogy majd veszel ha nagy leszel. Dee én korábban szeretnék ilyennek foglalkozni. Akár nekem a quad is jó mert az is moci. Bocsi elég sokat irtam de megőrülök ezekért. Előre köszi


2011. dec. 16. 11:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A quad nem egy olcsó játékszer. Elsőre ne azt kérj, hanem inkább egy használt kismotort. Meg kreszvizsgát természetesen :)
2011. dec. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
33%

Őszintén megmondom: én még a fiamnak sem vennék, nem hogy a lányomnak! És ennek nem anyagi okai vannak!

Jól mondja az első válaszló: előtte le kéne vizsgáznod a kresz-ből .... De még akkor sem !

2011. dec. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Hát a motorsport nagyon drága, valóban korán kellene elkezdened, ha ez a szenvedélyed. Viszont nagyon drága, így a szüleidnek kellene mögéd állniuk. Viszont úgy tudom, hogy benzines gokart versenyek vannak, ott kipróbálhatnád magad, és ha tényleg jó leszel, akkor szerezhetsz támogatókat, onnan elindulhatsz felfelé, és lehetsz te az első magyar F1 versenyzőnő. Sok sikert!
2011. dec. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
hát igen, tudom, hogy nem olcsó. De a szüleim nem biztos sőt nem is fogják megengedni mert elég rosszul viselkedem az utóbbi időkben. És TUTI, hogy nem engedik meg. Ezzel mit tegyek?
2011. dec. 16. 12:14
 5/15 A kérdező kommentje:
Ljuden nagyon szépen köszi. Ez tényleg bíztató. Köszönöm.
2011. dec. 16. 12:16
 6/15 anonim ***** válasza:

Hát akkor nagyon(!) javulj meg, ez az első lépés. Közben pedig tájékozódj arról, hogyan és hol tudnál megtanulni gokartozni, bérelni ha csak egy órára is, venni, mennyibe kerül, hogy lehet majd versenyre menni. Ezt mind kijegyzetelni, a szüleidnek megmutatni, hogy komolyan gondolod.

Szívesen.

2011. dec. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mindenekelőtt ne viselkedj rosszul.
2011. dec. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ljuden köszi tényleg. Utols válaszoló szerinted nem próbálkozok de egyszerűen nem tudom fékezni magam, hogy ne kiabáljak. Ilyenkor jól jönne egy box zsák levezetni az idegeskedésemet.
2011. dec. 16. 12:42
 9/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy akkor neked nem is a motorozást kellene választanod, hanem valamilyen küzdősportot :)
2011. dec. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
kösz inkább nem
2011. dec. 16. 18:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!