Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasik miből jönnek rá, hogy...

A pasik miből jönnek rá, hogy a lány akivel éppen együtt vannak pénzéhes?

Figyelt kérdés
Hogyan viselkedik, miről árulkodik hogy a lány csak a pénz miatt van együtt a pasival?
2011. dec. 15. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Mondjuk elvárja a drága ajándékokat, hogy tartsd el, költs rá jó sokat, fizesd a szépészeti dolgait, vidd el mindenfelé a világban, persze a legjobb helyekre.
2011. dec. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%

nem szégyenli

amelyik pénzéhes, ki is mondja, hogy ez kell az kell

2011. dec. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%

Hát, szerintem azt megérzi a fiú, de ha fülig szerelmes a lányba akkor nem biztos.

Legtöbbször úgy jönnek rá, ha a csaj, csakis a pénzről beszél, meg folyton ajándékokat vetet magának, és a fiúval szinte nem is nagyon találkozik. Vagy nem akar vele menni sehova, de szerintem, ezt egy igazi, érett fiú megérzi.

Jah, meg még az is lehet, hogy ha a fiú vesz valami egyszerű (kézzel készült) dolgot vagy egy szál virágot a lánynak, és ő ennek nemigazán örül akkor valószínűleg nem szereti a fiút és csak a pénze kell neki.

Remélem tudtam segíteni... :):)

2011. dec. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Mindig rájövünk, csak későn. Amíg van lé van csaj, amint szorul a keret eltűnik a leány......
2011. dec. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mindig a pénzről beszél és meg is vetet magának dolgokat.

A szégyenlősebb fajta mindig mondja h nem-nem nem kell...de aztán egy idő után mondogatja hogy neki ez kell, az kellene.

Elég sajnálatos ez a világ hogy ennyi pénztelen nő van :(

2011. dec. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem van egy csaj ismerősöm, 19 éves, és szó szerint hisztizett a pasijának, hogy vegyen neki biciklit. A pasi meg is vette.

Annak ellenére, hogy a srác megteheti, hogy farzsebből vegyen egy 60-70 ezer Ft-os bicót, a csaj nagyon pénzéhes. Elvár dolgokat.. hisztizve, pukkadósan nyavalyog mindenért.

Ha nem kap meg valamit, amit kér, besértődik, agresszív lesz a sráccal, még az arcába is vágja, hogy "nem igaz, hogy nem tudod megvenni nekem..." stb.

2011. dec. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!