Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Neked ez hogyan esne?

Neked ez hogyan esne?

Figyelt kérdés
Mit szólnál hozzá, ha a munkahelyen a főnököd, csak azért, mert neki nem tetszett a viselkedésed, vagy valamit nem jól teljesítettél, hátulról a nagy kulcscsomójával fejen ütne?
2011. dec. 15. 12:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

Visszaütnék.


(De legalábbis rosszul esne az tuti.)

2011. dec. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%

Hát nagyon rosszul esne!

Van erre más lehetőség is,nem kell megütni senkit. Szerintem ha a főnököd helyébe lennék, és nem jól teljesítenél, és még e-mellé úgy is viselkednél, amit nem engedhetsz meg magadnak, rendkívüli felmondással azonnal elküldenélek.


Ennek tükrében nem tudom melyik a jobb. Szerintem szedd össze magad, és örülj, hogy még van munkád!

2011. dec. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

A részéről ez nagyon gyerekes, a részedről meg megalázó. Nem mondom azt, hogy fölmondanék (a mai világban...) de biztos, hogy ezentúl soha nem állnék vele szóba a szükséges elintéznivalókon kívül, és biztos, hogy egy darab mosolyt sem erőltetnék magara a jelenlétében.

Felnőtt emberek vagyunk, basszus!

2011. dec. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Fel lennék háborodva! Ha meglátszana a nyoma látlelet és rendőrségi feljelentés lenne a minimum. Tévedés azt hinni, hogy egy főnök ilyet megtehet következmények nélkül!

Nekem az értelmi fogyatékos fiamat dobta fejen a kulcscsomójával a gondozónő csak azért mert a gyerek nem fürdött gyorsabban. Fegyelmit kapott érte és örüljön hogy ennyivel megúszta!

2011. dec. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Velem évekkel ezelőtt a csoportvezetőm azt csinálta,hogy éppen nem rá figyeltem(más is beszélt közben aki szintén a felettesem volt) és ezért keményen a karomba csípett. Írtó pipa lettem,nemcsak azért mert nagyon fájt,hanem azért is,mert illetlenség más mondatába beleavatkozni.Megvárhatta volna amíg a másik ember aki hozzám beszélt abbahagyja a mondandóját.Én akkor megfordultam,és mondtam neki,hogy ha még egyszer belém csíp,nem fog érdekelni az sem ha kirúgat de eltöröm egyenként az ujjait.örüljön annak,hogy nem teszek hivatalosan panaszt..El se kell mondanom,hogy jó darabig "haragszomrád" kapcsolatban voltunk..

Egy kulcscsomó fejen ütést nem intéztem volna el ilyen egyszerűen.Simán panaszt tettem volna.

2011. dec. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Virág6 ***** válasza:
hát ez nem semmi! :( Mondanám neki,hogy azon kívűl ,hogy főnök,mit képzel magáról.Mondd meg neki,a rendőrségen feljelentem,lehet hogy kirúgnak miatta,de neki csak a rossz híre,megy tovább,és még valami büntetés.Lehet hogy rosszabbúl járna.
2011. dec. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én úgy tökön rúgtam volna h
2011. dec. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

én minidg a nyilvánossághoz fordultam ilyenkor, ill. ilyesmi helyzetben

elmondtam a vezérnek, az összes kollágának, de még az érintett fél orra előtt is.

szóval nagy dobra verni, akkor ki sem rúghat.

2011. dec. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

A fenti válaszokat olvasva fordítok egyet a kérdésen.


Mit szólnál hozzá, ha az iskolában a pedagógus, csak azért, mert nem tetszik neki a gyermeked viselkedése, vagy valamit nem jól teljesített, testileg megfenyítené (akár az említett kulcscsomóval)?

2011. dec. 15. 13:13
 10/11 Virág6 ***** válasza:
Mennék az igazgatóhoz panaszt tenni.
2011. dec. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!